Index
89963رکورد در مدت زمان 4.851ثانیه
عبارت مورد جستجو :
در نخستین روز هفته دولت، پروژه های شهرستان های حاجی آباد، قشم و ابوموسی از طریق ارتباط تصویری با استاندار هرمزگان، به بهره برداری رسیدند.
در طول این دولت بیش از 1700 کیلومتر راه آهن و 10 هزار کیلومتر راه احداث شده، ظرفیت جابجایی کالا در بنادر 66 هزار تن افزایش داشته و رشد شرکت های دانش بنیان بسیار شتاب یافته است.
با فرمان رئیس جمهور، فاز نخست پتروشیمی بوشهر در منطقه پارس جنوبی به ظرفیت تولید سالانه ۴.۲ میلیون تن محصول افتتاح شد.
خدمت کردن در جمهوری اسلامی کمک می کند به رونمایی از الگویی که اسلام برای جامعه سازی و برای مدیریّت جامعه دارد نشان می دهد.
مجری طرح تاسیسات انتقال نفت غرب کارون: با تکیه بر توان پیمانکاران ایرانی، زنجیره انتقال نفت خام میادین غرب کارون، به بهره برداری رسید.
یک شرکت دانش بنیان با تولید داخلی داروی بیماری سرطان مثانه توانست کشور را از واردات نمونه گران قیمت خارجی این دارو بی نیاز کند.
معاون وزیر نفت در امور گاز با بیان اینکه تولید سالانه گاز طبیعی کشور ۲۵۰ میلیارد مترمکعب است، از بهره مندی ۹۵ درصدی مردم ایران از گاز تا پایان امسال خبر داد.
۵٨ کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در آذربایجان غربی با هزینه کرد بیش از یک هزار و ٨٠٠ میلیارد ریال امروز، پنجشنبه با حضور "محمد اسلامی" وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
با دستور رییس جمهوری توسط مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع خط تولید موتور توربوجت ملی اوج در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع افتتاح شد.
طبق گزارش موسسه آمریکایی GFP در حوزه قدرت نظامی، ایران نسبت به رژیم صهیونیستی و کشورهایی همچون پاکستان و عربستان هم بالاتر بوده و هم دست برتر را دارد.
  • تعداد رکوردها : 89963