Index
88919رکورد در مدت زمان 3.088ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نخستین کشتارگاه تمام صنعتی کشور با سرمایه گذاری ۲۲ میلیارد تومانی و اشتغالزایی ۱۰۰ نفر در منطقه آزاد تجاری - صنعتی ارس به بهره برداری رسید.
همزمان با دومین روز از هفته پژوهش بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار گلستان افتتاح شد.
خط جدید تولید صافی های دیالیز در ساوجبلاغ با حضور مسئولان جمعیت هلال احمر و استاندار البرز به بهره برداری رسید.
رهبر فرزانۀ انقلاب: امروز ملت ایران خود را باور دارد؛ در میدان علم وارد میشود، در میدان سیاست وارد میشود، در هر میدانى که ملت ایران بجد وارد میشود، در صفوف مقدم ملتها قرار میگیرد. وضع امروز ملت ما در نوآوریهاى علمى، در قدرت سیاسى، در عزت بینالمللى، با دوران قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست؛ این ملت بیدار شده است، زنده شده است؛ این به خاطر انقلاب است. 14/3/1387
سرپرست سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به آغاز نهضت نهال کاری در ۱۴ آذر ماه، اظهار داشت: تمام تلاشمان این است که کاشت ۲۴ میلیون نهال را تا هفته منابع طبیعی در سراسر کشور محقق کنیم، همچنین از ‏ناظران ستادی و استانی می خواهیم با جدیت و دقت کارها را دنبال کنند.‏
مسئول دفتر بنیاد مستضعفان سیستان و بلوچستان گفت: سه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاهای سیف آباد و تابکتل نیکشهر و مومان پایین کنارک به بهره بردای رسید.
۲۲ دانشگاه ایرانی در میان سبزترین دانشگاه های جهان قرار گرفتند که دانشگاه زنجان جایگاه نخست ملی و جایگاه ۴۸ جهانی را به خود اختصاص داد.
دانشگاه الزهرا (س) با ۸۸ پله صعود رتبه ۳۵۸ دانشگاه های سبز جهان را به خود اختصاص داد.
روغن موتورنانویی، نسل جدید روانکارها هستند که یک شرکت دانش بنیان ایرانی فعال درحوزه نانو توانسته روانکارهای نانویی را که حامل نانو ذرات الماس هستند پایدار سازی و به ۱۵ کشور دنیا صادر کند.
سرپرست بین الملل پژوهشگاه مواد و انرژی ایران اعلام کرد بر اساس جدیدترین رتبه بندی دانشگاه ها و پژوهشگاه های منتخب وزارت علوم،تحقیقات و فناوری، پژوهشگاه مواد و انرژی موفق به کسب رتبه سوم در تراز بین المللی شد.
  • تعداد رکوردها : 88919