Index
88796رکورد در مدت زمان 2.340ثانیه
عبارت مورد جستجو :
کودک نقاش ایرانی دیپلم افتخار مسابقه بین المللی نقاشی و پوستر بنیاد صلح و همکاری کشور اسپانیا در سال ۲۰۱۸ را از آن خود کرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: فعالیت کلینیک تخصصی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا (س) این شهرستان همزمان با آغاز هفته وحدت در این شهرستان آغاز شد.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس در سال 1365 تاسیس شد و با 5 رشته فعالیت خود را آغاز نمود. این دانشگاه هم اکنون دارای 10 هزار دانشجو در 106 رشته در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد (25 رشته)، کارشناسی (36 رشته)، کارشناسی ناپیوسته (18 رشته)، کاردانی (30 رشته) و حدود 315 نفر عضو هیات علمی تمام وقت (دکتری و دانشجوی دکتری) است.
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: توان غنی سازی اورانیوم تا ۶۰ درصد را داریم و بر اساس نیاز کشور و دستور مسولان آن را انجام می دهیم.
مدیرعامل شرکت پالایش نفت جی با اشاره به صادرات قیر ایران به ۱۹ کشور گفت: ارزآوری صادرات قیر امسال به ۴۵۰ میلیون دلار می رسد.
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، تانکبر «کیان۷۰۰» ساخت فرماندهی تولید و بهینه سازی شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش صبح امروز (شنبه) در جریان بازدید سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح از این فرماندهی رونمایی شد.
تجزیه و تحلیل آمار و ارقام نظام رتبه بندی ساینگو نه تنها حکایت از صدرنشینی ایران در علم هوش مصنوعی منطقه دارد، بلکه نشان می دهد دانشمندان ایرانی در سال 2018 نسبت به سال گذشته آن پیشرفت کرده اند.
آیتالله العظمی گلپایگانی (ره): از روزی که نهال انقلاب اسلامی در سرزمین ایران غرس و با خون پاک جوانان جانباز و رزمندگان غیور آبیاری گردید، و رو به رشد و نمو گذارد و مصداق کشجرة طیبه اصلها ثابت و فرعها فیالسماء شد تا امروز که به شکل قدرتی اعجازگر و خارقالعاده دنیا را به خود متوجه ساخته و ابرقدرتهای مادی شرق و غرب را در معارضه با آن متحیر و سرگردان کرده است. 5/3/1361
تیم میکس تفنگ بادی ایران در مرحله رده بندی قهرمانی آسیا در دوحه قطر با کسب عنوان چهارمی از کسب مدال بازماند.
تولید تجهیزات پزشکی در کشور با حمایت از شرکتهای دانش بنیان این حوزه رونق تازه ای گرفته به طوریکه در حال حاضر سهم دانش بنیان ها از تجهیزات پزشکی به ۷۲ درصد رسیده است.
  • تعداد رکوردها : 88796