Index
90040رکورد در مدت زمان 2.308ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نخستین لوکوموتیو با عنوان «پارس ۳۳» که به همت واحد مادرتخصصی ریلی واگن پارس اراک تولید شد با حضور ویدیوکنفرانسی وزیر راه و شهرسازی و استاندار مرکزی رونمایی شد.
با بهره برداری از چند طرح ملی حوزه نفت در استان های بوشهر، چهارمحال و بختیاری، بوشهر، خوزستان، ایران جهش بزرگی در صنعت پتروشیمی و فرآورش نفت برداشت و جزو بزرگ ترین تولیدکنندگان اوره جهان شد .
بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره ی خداداد ملت ایران است. دشمنان این ملت، اکنون و همیشه در این اندیشه بوده اند و خواهند بود که آن را نابود یا بی اثر کنند. مسئولان سازمانی و یکایک بسیجیان عزیز خود را موظف به ابطال کید دشمن بدانند و با توکل و اخلاص و برنامه ریزی به پیش روند.
رییس کل گمرک ایران با بیان اینکه روند صعودی صادرات غیرنفتی کشور ادامه دارد، گفت: آمار تجارت خارجی کشور در هشت ماهه سال جاری حاکی از تبادل ۹۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تن کالا به ارزش ۴۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار است.
بومی سازی حداقل ۸ فناوری مهم در صنعت فولاد و معادل ۶۰۰میلیون دلار قطعه و تجهیز در یک سال، کاهش ۵۰درصدی وابستگی ارزی و افت ۱۰میلیون تنی نیازهای وارداتی صنعت فولاد نشان داده است که مهندسان ایرانی ید طولایی در شکست تحریم دارند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: با همت های صورت گرفته و مشارکت ها تاکنون بیش از ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار بسته معیشتی معادل هر بسته ۳۰۰ هزار تومان و بالاتر ، ۲۱ میلیون پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شده است.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اردل گفت: بیش از هشت هزار تن ماهی قزل آلا در شهرستان اردل تولید شد.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیرداری کهگیلویه وبویراحمد گفت:۱۰۸هزار متر مکعب سازه آبخیزداری از ابتدای سال گذشته تاکنون در استان احداث شد.
حسن یزدانی دارنده مدال های طلای جهان و المپیک با آرای مردمی به عنوان محبوب ترین آزادکار جهان انتخاب شد.
انیمیشن کوتاه «خورده شده» ساخته محسن رضاپور موفق به کسب عنوان تقدیر ویژه از مراسم جوایزِ بیست وششمین دوره جشنواره فیلم Golden Beggar اسلواکی شد.
  • تعداد رکوردها : 90040