Index
88049رکورد در مدت زمان 2.246ثانیه
عبارت مورد جستجو :
اطلس جهادی بزرگترین سامانه جهادی کشور با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران و رئیس سازمان بسیج مستضعفین و به همت مرکز مطالعات و هدایت حرکت های جهادی رونمایی شد.
رهبر انقلاب اسلامی: مسائل و مشکلات اقتصادی باعث شده است که دشمنان ما و در رأس آن آمریکا به زعم خود تصور کنند، با تحریم های بی سابقه می توانند به ایران ضربه بزنند در حالی که فلز جمهوری اسلامی به همت مردم و مسئولان مستحکم است.
معاون اول رییس جمهوری گفت: با تلاش های انجام شده در سال های اخیر میزان وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی تا حد زیادی کاهش یافت، اگر زمانی بودجه دولت 80 تا 90 درصد به نفت وابسته بود، این وابستگی امروز به 30 درصد رسید.
معاون پیشگیری از معلولیت های سازمان بهزیستی گفت: ایران جزو هفت کشور مطرح جهان در برنامه غربالگری شنوایی است اما همچنان در برخی بخش ها در این زمینه، برنامه جامعی تدوین نشده است.
در استان های مرزی اهل سنت از آغاز پیروزی انقلاب تا کنون همیشه مرزداران باوفای نظام اسلامی ایران بودند و از این به بعد نیز خواهند بود.
ایران سومین کشور جهان در زمینه استخراج سلول های بنیادی از پالپ (مغز) دندان های شیری است. پس از استخراج سلول های بنیادی از پالپ دندان شیری، آنها را تبدیل به بافت چربی استخوان و عصب می کنند. این سلول ها قابلیت استفاده در پالپ و نسج های دندان از بین رفته را داشته و موجب بازسازی بافت ها می شوند.
در ایران شبیه سازی گوسفند از سال 1383 به عنوان یک طرح تحقیقاتی در پژوهشکده های رویان تهران و اصفهان آغاز شد و از تعداد 23 جنین منتقل شده به 77 گوسفند میزبان، 2 بره شبیه سازی شده متولد گردید که اولی در تاریخ 5/7/1385 به دنیا آمد و بعد از 5 دقیقه از میان رفت.
پایگاه اینترنتی SJR تازه ترین رتبه بندی کشورهای خاورمیانه را در اثرگذاری علمی منتشر کرده است که در این بین نام ایران در صدر فهرست دیده می شود.
پس از تحریم هایی که علیه کشور در حوزه های مختلف از جمله دارو و غذا اعمال شد، متخصصین داخلی بهترین راه دور زدن تحریم ها را تولید این داروها در داخل دانستند.
تیم میکس کامپوند ایران در مسابقات کاپ جهانی شانگ های با برتری مقابل تیم هنگ کنگ به مدال برنز رسید
  • تعداد رکوردها : 88049