Index
89149رکورد در مدت زمان 3.229ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس هیئت عامل ایمیدرو از صادرات فولاد تولیدی شرکت های داخلی به ۱۲۰ کشور جهان خبرداد و گفت: پیش بینی می شود امسال ۱۱ میلیون فولاد از کشور صادر شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در مراسم رونمایی از دستاوردهای صنعت زنبورداری گفت: توان صادرات سالانه 20 میلیون دلار از محل زهر زنبور وجود دارد.
سردار غلامرضا سلیمانی: آسیب های اجتماعی اگر توسعه پیدا کنند خطرشان کمتر از تهدید خارجی نیست و بخش زیادی از آسیب های اجتماعی متاثر از مواد مخدر است، لذا سپاه و سازمان بسیج بر اساس تکلیف انقلابی که دارد پای کار آمده است.
سرپرست وزارت جهاد کشاورزی از تولید سالانه 80 میلیون تن محصولات زراعی در کشور خبر داد.
کارنامه / نما . 145 1 بهمن 1398 23:23
پروژۀ ساخت میکروسکوپ های تونلی روبشی stm در سال 1383 توسط دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه تهران آغاز شد و در تاریخ 29/2/1386 از اولین نمونۀ ساخت داخل آن با نام تجاری «نما» رونمایی گردید. با تولید این میکروسکوپ، ایران به جمع 5 کشور دارندۀ فناوری ساخت آن در جهان پیوست.
بهره برداری همزمان از ۴ هزار و ۲۹۷ طرح توسعه ای در صنعت برق کشور با حضور وزیر نیرو در همدان آغاز شد.
جوانان لارستانی موفق به بومی سازی یکی از پرکاربردترین قطعات صنایع هوایی در لارستان شدند.
رئیس هیئت عامل ایمیدرو: صادرات فولاد در دوره تحریم افزایش داشته است طوری که توانستیم ۱۰ میلیون تن فولاد به دنیا صادر کنیم.
با تزریق موفق ماهواره ظفر امید می رود علاوه بر جهش برنامه فضایی کشور در بخش ماهواره ها از ماهواره های آزمایشی و بستر فناوری با عمر کمتر از ۳ ماه به ماهواره کاربردی مقدماتی با عمر ۱.۵ سال برسد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز اعلام کرد: در سال جاری ۲ هزار و ۵۳۳ طرح به ارزش ۹۴۰ میلیارد و ۸۰۶ میلیون ریال توسط این شرکت اجرا و بهره برداری شده است.
  • تعداد رکوردها : 89149