Index
88064رکورد در مدت زمان 2.293ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سد سردشت در جنوب آذربایجان غربی امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی و برخی از اعضای هیات دولت به صورت ویدیو کنفرانس در این شهرستان مرزی به بهره برداری رسید.
سه طرح با حضور «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان امروز در شهرستان خوی افتتاح شد و دیوارکشی 2 مجموعه فرهنگی ورزشی این شهرستان نیز به بهره برداری رسید.
مدیرعامل شرکت منابع آب و نیروی ایران گفت: 120 طرح مربوط به مهار آب و آبرسانی به زمین های اطراف در 12 استان مرزی کشور بر روی رودخانه ها اجرا شده است.
وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات گفت: در یک سال گذشته هفت هزار و ۲۰۰ روستا در کشور به شبکه ملی اطلاعات وصل شده اند.
سازندگان ایرانی موفق به صرفه جویی ۷میلیون یورویی در ساخت هریک از مخازن استراتژیک ذخیره گاز مایع در پروژه های میدان مشترک پارس جنوبی نسبت به مشابه خارجی این مخازن شده اند.
معاون سازمان میراث فرهنگی: نشان جغرافیایی ۷ رشته صنایع دستی کشور در سازمان بین المللی وایپو به ثبت رسید
محققان موفق به تولید فیلترهای هوای خودرو با فناوری نانو شدند که در کاهش آلودگی هوا و مصرف بنزین تأثیر به سزایی دارد. سال گذشته بیش از 100 هزار فیلتر نانویی توسط یک شرکت دانش بنیان در خودروهای داخلی مورد استفاده قرار گرفته است.
رئیس گروه بهره برداری از سد های کشور گفت: مقادیر ورودی به سدها از ابتدای سال آبی معادل 71.6 میلیارد مترمکعب بوده که نسبت به مدت مشابه 277 درصد افزایش داشته است.
مدیرگروه قرآن مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور از راه اندازی بزرگ ترین پایگاه قرآن پژوهی جهان اسلام خبر داد.
ایران چهارمین کشور جهان در تولید مین های دریایی است. این مین ها مجهز به 115 کیلوگرم مواد منفجره بوده و با مکانیزم انفجار تماسی متشکل از 5 حسگر 5 هرتزی در قسمت بالای سر و یک سوییچ هیدرواستاتیکی در قسمت مرکزی بالای سر خود برای مقابله با شناورهای سطحی است.
  • تعداد رکوردها : 88064