Index
88373رکورد در مدت زمان 2.386ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: ۷۲ هزار و ۳۲۱ نفر در حوزه فرش دستباف این استان مشغول فعالیت هستند.
عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به سیر تکامل بومی دانش هسته ای در کشور، گفت: برای دسترسی به نیروی انسانی هسته ای باید ابتدا علم و تجهیزات آن را داشت، در حالی که در ایران بعد از انقلاب، بیش از ۹۹ درصد نیروهای انسانی این عرصه از کشور رفته بودند و ما در هر سه مولفه؛ نیروی انسانی، علم و تجهیزات از صفر شروع کردیم.
معاون، فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، گفت: در ۴۰ سال گذشته تقریبا همه مؤلفه های سیاسی- اجتماعی زمان اهل بیت(ع) از جمله مبارزه با تحریف، جنگ مسلحانه، جنگ روانی و اقتصادی را تجربه کرده ایم اما عزتی که امروز تشیع دارد در هیچ برهه تاریخی نداشته است.
همزمان با کلنگ زنی مرکز تحقیقات ملی جداسازی و توسعه کاربرد ایزوتوپ های پایدار، آزمایشگاه های تست پمپ های خلاء، تست شیر خلاء و فشارسنج های خازنی با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی افتتاح شد.
سردارحاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: امروز در حوزه موشکی درسطح منطقه مقام اول را داریم و جزو چند قدرت برتر در سطح جهان هستیم.
وزیر نیرو گفت: در بازه زمانی اول خرداد تا ۲۰ مردادماه حدود ۲.۳میلیارد کیلووات ساعت انرژی صادرات برق داشته ایم که این میزان بیشترین مقدار صادرات در سال های اخیر بوده است.
شهردار تهران با اشاره به اینکه رهبر انقلاب در آستانه روز عید غدیر به مردم تهران هدیه خوبی اعطا کردند، گفت: ساخت پروژه چهار باغ، باعث پیوستگی شمال و جنوب اراضی عباس آباد به یکدیگر می شود.
«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان با تاکید بر اینکه ایران صاحب قدرت نظامی و شجاعت است، اظهار داشت: جنگ با ایران به معنای جنگ با محور مقاومت و شعله ور شدن سراسر منطقه است.
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ایران جزو هفت کشور تولید کننده فلزات گرانبها بوده و توجه به این صنعت در ایجاد رونق در صنعت کشور بسیار تاثیرگذار است.
خط تولید داروهای دسته جامدات ویژه بیماران دیابتی و فشار خون روزپنجشنبه با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهر صنعتی کاوه به بهره برداری رسید.
  • تعداد رکوردها : 88373