Index
88049رکورد در مدت زمان 2.886ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس گروه بهره برداری از سد های کشور از پر شدن ۸۱ درصد ظرفیت سد های کشور در سال آبی جاری خبر داد
مردم روزه دار با راهپیمایی و با شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل ، حمایت خود را از تعلیق برخی تعهدات برجامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند
اولین پهپادهای ایرانی در دوران دفاع مقدس و با هدف شناسایی مواضع دشمن ساخته شدند که در گزارش زیر به بررسی ساخت اولین پهپادها و تشکیل اولین گردان پهپادی نیروهای مسلح پرداخته ایم.
روحانیّت محترم است، روحانیّت مورد اعتماد است. اینها واقعیّاتی است که وجود دارد. خب سیاه نمایی و حرفهای بی ربط هم علیه همه ی این حرفها گاهی زده میشود؛ بدون تحقیق میدانی، بدون ملاحظه، بدون هیچ معیار و ملاک علمی، یک چیزهایی گفته میشود که حرفهای غلطی است،
جبار المعموری، رئیس اتحادیه علمای اسلام: اگر تهران از سوی هر طرفی مورد تعرض قرار گیر اتحادیه علمای اسلام اعلان جنگ عمومی خواهد داد و فرزندانمان را برای دفاع از ایران خواهیم فرستاد.
در ایران طراحی و ساخت پروفیل چرخ قطار از سال 1391 با هم افزایی توان علمی محققان دانشگاه علم و صنعت، دانشکده مهندسی راه آهن و مهندسی مکانیک و برق آغاز شد و پس چهار سال مجاهدت علمی در سال 1395 با نام تجاری دیجی پروف به ثمر نشست.
ایران سومین کشور جهان در فناوری انتقال مرجان های دریایی است. تهدید مرجان ها توسط طرح های توسعه ای نفت و گاز در 50 کیلومتر از خط ساحلی دریای جنوب، منجر به جابجایی 30 هزار کلونی مرجانی تا فاصله 5 کیلومتری با نصب 37 پچ و بسترسازی با 70 هزار بلوک سیمانی شده است.
بازگشت پذیری به قبل از برجام در مدت زمانی کوتاه میسر است و اگر قرار بر این اقدام شد در مدت چهار روز می توانیم به مرحله غنی سازی ۲۰ درصد برسیم
به همت محققان و برای نخستین بار در کشور، کیت سنتز CDNA برای پژوهش های زیست شناسی و پزشکی طراحی و ساخته شد.
رئیس جمهور با بیان اینکه از امروز اورانیوم غنی شده و آب سنگین را نمی فروشیم، گفت: اگر ظرف ۶۰ روز ۵ کشور پای میز مذاکره آمدند و ما به منافع خودمان دست یافتیم، به شرایط ۱۷ اردیبهشت برمی گردیم.
  • تعداد رکوردها : 88049