Index
89146رکورد در مدت زمان 2.386ثانیه
عبارت مورد جستجو :
عین الاسد به عنوان مهمترین پایگاه ارتش آمریکا در عراق، در زمان حمله موشکی ایران، محل نگهداری و عملیات بسیاری از تجهیزات ازجمله انواع بالگردها، پهپادها، هواپیماها و ... بود که با گذشت چند روز، هنوز آمار دقیقی از میزان خسارت به آنها منتشر نشده است.
مدیر آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران اعلام کرد: سیستم های نوین آبیاری در ۶ هزار و ۵۳۴ هکتار از اراضی کشاورزی استان در قالب ۲۸۸ پروژه از ابتدای سالجاری تاکنون اجرا شده است.
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: هر دارویی را پزشکان کشور می توانند طی ۲ سال در داخل تولید کنیم.
نظامی بازنشسته نیروهای ویژه ارتش ترکیه درباره حمله موشکی ایران به آمریکا گفت: یکی از ابعاد مهم شکست اخیر آمریکا در برابر ایران٬ این است که اولاً سامانه دفاعی این پایگاه ها٬ نتوانست حمله را تشخیص دهد و دوم اینکه بعد از عملیات نیز توان پاسخگویی نداشت.
سخنگوی گمرک گفت در ۹ ماهه امسال صادرات کشور به اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا، با ۱۱۶ درصد افزایش از لحاظ وزنی و ۷۲ درصد افزایش از لحاظ ارزش به ۷۸۳ میلیون دلار رسیده است.
معاون سیاسی وزیر خارجه کشورمان با اشاره به پاسخ موشکی ایران به آمریکا در پی ترور سردار شهید سپهبد سلیمانی اظهار داشت: آنها یک سیلی محکمی خوردند و هیمنه آنها شکسته شد و یک موازنه راهبردی و بازدارندگی راهبردی میان ایران و آمریکا شکل گرفت.
سرلشکر سلامی: «شهید سلیمانی» زنده تر از «قاسم سلیمانی» و برای دشمن خطرناک تر از گذشته است
ایستادگی جمهوری اسلامی ایران مقابل آمریکا و زیر بار زور نرفتن ملت ایران، حقیقتی جذاب برای دنیا است که باید از این جاذبه برای نشر حقایق اسلام و ملت ایران استفاده کرد.
یک شرکت دانش بنیان در کشورمان توانست به دانش تولید سیستم های آب شیرین کن خورشیدی نسل جدید دست پیدا کند.
خطبه های حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز جمعه امروز تهران: آیا دست خدا را به وضوح نمی توان دید؟ خدا دست های قدرت ما را در این کشور در این جامعه فعال کرده است.
  • تعداد رکوردها : 89146