Index
89149رکورد در مدت زمان 2.199ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ایستادگی جمهوری اسلامی ایران مقابل آمریکا و زیر بار زور نرفتن ملت ایران، حقیقتی جذاب برای دنیا است که باید از این جاذبه برای نشر حقایق اسلام و ملت ایران استفاده کرد.
یک شرکت دانش بنیان در کشورمان توانست به دانش تولید سیستم های آب شیرین کن خورشیدی نسل جدید دست پیدا کند.
خطبه های حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نماز جمعه امروز تهران: آیا دست خدا را به وضوح نمی توان دید؟ خدا دست های قدرت ما را در این کشور در این جامعه فعال کرده است.
خط آهن بافق ـ بندرعباس با 635 کیلومتر طول، 17 کیلومتر تونل و 2270 پل، طی 13 سال ساخته و در تاریخ 26/12/1373 با حضور روسای جمهور ایران، ترکمنستان، قرقیزستان، ارمنستان و افغانستان افتتاح شد. این خط آهن با قابلیت حمل سالانه 15 میلیون تن کالا، کشورهای آسیای میانه را به آب های آزاد بین المللی متصل می کند.
مدیرکل دفتر پنبه، دانه های روغنی و محصولات صنعتی وزارت جهادکشاورزی گفت: کشور در ساخت نوعی از کمباین های غوزه چینی خودکفا است و در صورت ثبت درخواست این کمباین ها در کشور ساخته می شود.
فرمانده کل پاسداران با بیان اینکه ایران قدرت آمریکا را تنزل داد ، گفت: آمریکا با ترور شهید سلیمانی خطایی راهبردی کرد اما با این کار، مبارزه علیه آمریکا جهانی شد.
یاد این شهدا، یاد این اشخاص، این شخصیّت ها در ذهن نسلهای جدید ماندگار بشود. شما الان ملاحظه کنید مثلاً رئیسعلی دلواری، آدم به این عظمت، آدم کمی که نیست، در بین نسل جوان ما چند درصد او را می شناسند؟
عملیات «فرماندهی کل قوا» در تاریخ 21/2/1360 با رمز «فرماندهی کل قوا، خمینی روح خدا» در منطقه عمومی خوزستان، منطقه عملیاتی شرق کارون و جنوب دارخوئین توسط سپاه پاسداران انقلاب انجام شد. هجوم به مواضع دشمن جهت تامین نیروهای خط شکن از اهداف این عملیات بود.
مدیرعامل شرکت ساتکاب با اشاره به راه اندازی دفاتر ثابت صادرات خدمات فنی و مهندسی و کالای آب و برق در خارج از کشور، گفت: با تلاش متخصصان داخلی، ایران توانسته است در میان چهار کشور سازنده توربین ژنراتورهای گازی جهان قرار بگیرد.
  • تعداد رکوردها : 89149