Index
88373رکورد در مدت زمان 2.152ثانیه
عبارت مورد جستجو :
تیم غواصی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مقام سوم چهارمین دوره مسابقات بین المللی غواصی عمق ۲۰۱۹ نظامیان جهان را کسب کرد.
ایرانیان در مسئله دین هم تاریخ گسترده و عمیقی دارند. نقش گسترش سه دین بزرگ در جهان معاصر بر عهده حکومت های ایران بوده است.
وزیر علوم: جزو ۱۶ کشور برتر جهان در خصوص تولید علم هستیم و در صحنه های مختلف علمی حرف برای گفتن داریم
سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از راه اندازی و تجهیز ۶ کلاس تربیت بدنی در مدارس ابتدایی استان خبر داد و گفت: در این زمینه ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
ووشو ایران ۲ سال است که مقام قهرمانی جهان را از آن خود کرده و توانسته جایگاه چین در این رشته را تصاحب کند.
بر اساس جدیدترین گزارش جهانی نوآوری، در زیست بوم نوآوری سلامت ایران هم افزایی مناسبی بین سیاست ها و تنظیم گری شگل گرفته و به صورت هم زمان از طرف عرضه و تقاضا نوآوری سلامت پشیبانی به عمل آمده است، این زیست بوم در تولید علم از ظرفیت بالایی برخوردار است.
نرم افزار (اپلیکشن) "Application" موبایلی سنجش ملّی مالاریا در سفر رئیس اداره مراقبت مالاریا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان خاش سیستان و بلوچستان امروز /یکشنبه/ رونمائی شد.
بخشدار مرکزی شیروان گفت: ۱۲ ایستگاه فرستنده دیجیتال تلویزیونی روستایی این بخش آماده بهره برداری شده است که براساس برنامه ریزی انجام شده هفته دولت رسما افتتاح خواهد شد.
نماینده وزارت اطلاع رسانی لبنان در دفتر سازمان ملل متحد در بیروت گفت: با وجود تبلیغات ضد ایرانی در رسانه های غربی، لبنانی ها به ایران و اقتدار آن با وجود تمام فشارها و تحریم ها نگاه مثبتی دارند و آن را می ستایند.
معاون دفتر صادرات صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: براساس آمار در­سال گذشته 98 هزار نفر در تولید صنایع دستی مشغول به کار بوده اند.
  • تعداد رکوردها : 88373