Index
90166رکورد در مدت زمان 7.302ثانیه
عبارت مورد جستجو :
با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ۳۴۰ فروند انواع شناور های تندرو هجومی با قابلیت حمل و شلیک انواع موشک و راکت و پشتیبانی عملیات غواصی امروز به سازمان رزم نیروی دریایی سپاه ملحق شد.
وزیر نیرو با اشاره به سرمایه گذاری های خوب انجام شده در بخش انرژی الکتریکی کشور، گفت: ظرفیت نیروگاهی در زمان حاضر نسبت به سال های پیش از انقلاب رشد ۱۲ برابری داشته است.
تحلیلگر برجسته لبنانی با اشاره به دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران موجب شد تا معادلات منطقه ای و جهانی به شدت دستخوش تغییر شوند.
رئیس جمهور گفت: امروز چهار میلیون و سی صد هزار نفر در بخش کشاورزی مشغول فعالیت هستند و از این عزیزان تشکر و برای فعالان این عرصه آرزوی موفقیت می کنیم.
دیدند بدنه ی ارتش تقریباً به طور مجموع به مردم پیوسته است؛ این شبیه معجزه بود، واقعاً یک کار معجزه آسا بود.
معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: همزمان با دهه فجر امسال5 هزار و 811 پروژه در روستاهای سراسر کشور به بهره برداری می رسد.
معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: با افتتاح واحد البرز ناب آرش ۲.۵ درصد به ظرفیت شمش فولاد کشور افزوده شد و ظرفیت ایران در تولید شمش به ۴۰ میلیون تن رسید.
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر، بهره برداری رسمی از ۵ پروژه بزرگ وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان زنجان با دستور رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.
رییس فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: پیش از انقلاب امید به زندگی در کشور ۵۴ تا ۵۷ سال بود که اکنون به یُمن انقلاب اسلامی و خدمات شایان بخش سلامت این رقم به ۷۶ تا ۷۸ سال رسیده است.
مرکز ملی یون درمانی ایران اعلام کرد: این مرکز به جدیدترین روش درمان سرطان با فناوری پروتون تراپی و کربن تراپی برای اولین بار در کشور و منطقه مجهز شده و جمهوری اسلامی ایران به عنوان هفتمین کشور صاحب این تکنولوژی در جهان معرفی می شود.
  • تعداد رکوردها : 90166