Index
88365رکورد در مدت زمان 2.184ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نماینده وزارت اطلاع رسانی لبنان در دفتر سازمان ملل متحد در بیروت گفت: با وجود تبلیغات ضد ایرانی در رسانه های غربی، لبنانی ها به ایران و اقتدار آن با وجود تمام فشارها و تحریم ها نگاه مثبتی دارند و آن را می ستایند.
معاون دفتر صادرات صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: براساس آمار در­سال گذشته 98 هزار نفر در تولید صنایع دستی مشغول به کار بوده اند.
امام جمعه شهرستان خاش سیستان و بلوچستان گفت: اقتدار و عظمت ایران اسلامی در چهار دهه اخیر به دنیا ثابت شده و با برنامه های شجاعانه اخیر سپاه نیز ابهت کشورمان دو چندان شد.
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نزاجا) با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح کشور شکست ناپذیرند، گفت: هیچ خطری امنیت مرزهای کشور را تهدید نمی کند و جمهوری اسلامی ایران در امنیت کامل است.
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اکنون بیش از ۱۲۰۰ محقق با شاخص اچ ایندکس (میزان استنادات به آثار انتشار یافته توسط یک یا چند محقق) بالای ۱۴ در ایران داریم درحالی که این عدد در ترکیه حدود ۴۰۰ نفر و در کشورهای دیگر منطقه، خیلی پایین تر است.
نماینده مردم تفرش، فراهان و آشتیان در مجلس شورای اسلامی گفت: ۴۵ میلیون نفر در نقاط مختلف کشور تا کنون سهام عدالت دریافت کرده اند.
تیم غواصی عمق نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران توانست در سریع ترین زمان ممکن آیتم نجات زیر دریایی غرق شده را اجرا و حد نصاب جدیدی را در مسابقات نظامی غواصی عمق ثبت کند.
من یک وقتی سالها پیش این را میگفتم، احساس میکردم که بعضی ها تردید دارند؛ امروز این حرف در دنیا دارد تکرار میشود و گفته میشود که استعداد ایرانی استعداد بالاتر است.
اولین شناور مسافری 158 نفره آلومینیومی ساخت داخل بعداز ظهر امروز توسط وزیر راه وشهرسازی به آب انداخته شد.
بمب های هوشمند هدایت شونده یاسین، بالابان و هوشمند اپتیکی نسل جدید نقطه زن خانواده قائم ساخته متخصصان سازمان های صنایع دفاع و صنایع الکترونیک ایران در وزارت دفاع رونمایی شد.
  • تعداد رکوردها : 88365