Index
89849رکورد در مدت زمان 27.92ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه از اجرای بیش از ۳۶ هزار پروژه محرومیت زدایی در کشور خبر داد و گفت: ۱۶ هزار ۴۸۹ پروژه مربوط به پروژه های عمرانی و ۲۰ هزار و ۱۹۸ پروژه مربوط به پروژه های غیرعمرانی است.
رئیس دانشگاه آزاد از راه اندازی و اجرای نظام هوشمند و یکپارچه داده در این دانشگاه خبر داد.
طرح تامین و انتقال آب بخشی از ۳۰۰ هکتار دشت میناب و شبکه ۵۰۰ هکتاری گلخانه شمیل با حضور ویدیو کنفرانسی رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
همزمان با دوازدهمین هفته از پویش #هرهفته_الف_ب_ایران، واحد نخست بخش گاز نیروگاه سیکل ترکیبی قشم و پروژه افزایش ۱۱۵ مگاواتی توان تولید نیروگاه بندرعباس به صورت ویدیو کنفرانس توسط رئیس جمهور و وزیر نیرو افتتاح شد.
رئیس جهاد دانشگاهی کشور از دست یافتن این مجموعه به دانش طراحی و ساخت دکل های بزرگ حفاری خبر داد.
فاز دوم آب شیرین کن ۱۰۰ هزار مترمکعبی بندرعباس با حضور ویدیو کنفرانسی رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
در آغاز انقلاب 74 درصد مردم شهری ما از آب بهداشتی برخوردار بودند و امروز این آمار به 99.9 رسیده است. و در روستاها نیز کارهای خوبی آغاز شده و در حال پیشروی است.
مدیرعامل شرکت بن یاخته های رویان از موفقیت دانشمندان ایرانی در ترمیم بافت ریه بیماران کرونایی با سلول بنیادی خبر داد و گفت: درمان بیماران فلج مغزی آغاز شد.
داروی رمدیسیور (Remdesivir) ویژه فرآیند درمان بیماران مبتلا به کرونا که جزو داروهای تحریمی است و قیمت آن، این روزها در بازار سیاه به 60 میلیون تومان رسیده است، در ایران تولید شده و از هفته آینده وارد بازار می شود.
300 هزار روستایی در مناطق محروم کشور از امروز از آب شرب برخوردار و به شبکه آبرسانی کشور متصل شدند.
  • تعداد رکوردها : 89849