Index
88064رکورد در مدت زمان 2.308ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ایران سومین کشور جهان در زمینه استخراج سلول های بنیادی از پالپ (مغز) دندان های شیری است. پس از استخراج سلول های بنیادی از پالپ دندان شیری، آنها را تبدیل به بافت چربی استخوان و عصب می کنند. این سلول ها قابلیت استفاده در پالپ و نسج های دندان از بین رفته را داشته و موجب بازسازی بافت ها می شوند.
در ایران شبیه سازی گوسفند از سال 1383 به عنوان یک طرح تحقیقاتی در پژوهشکده های رویان تهران و اصفهان آغاز شد و از تعداد 23 جنین منتقل شده به 77 گوسفند میزبان، 2 بره شبیه سازی شده متولد گردید که اولی در تاریخ 5/7/1385 به دنیا آمد و بعد از 5 دقیقه از میان رفت.
پایگاه اینترنتی SJR تازه ترین رتبه بندی کشورهای خاورمیانه را در اثرگذاری علمی منتشر کرده است که در این بین نام ایران در صدر فهرست دیده می شود.
پس از تحریم هایی که علیه کشور در حوزه های مختلف از جمله دارو و غذا اعمال شد، متخصصین داخلی بهترین راه دور زدن تحریم ها را تولید این داروها در داخل دانستند.
تیم میکس کامپوند ایران در مسابقات کاپ جهانی شانگ های با برتری مقابل تیم هنگ کنگ به مدال برنز رسید
رئیس گروه بهره برداری از سد های کشور از پر شدن ۸۱ درصد ظرفیت سد های کشور در سال آبی جاری خبر داد
مردم روزه دار با راهپیمایی و با شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل ، حمایت خود را از تعلیق برخی تعهدات برجامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند
اولین پهپادهای ایرانی در دوران دفاع مقدس و با هدف شناسایی مواضع دشمن ساخته شدند که در گزارش زیر به بررسی ساخت اولین پهپادها و تشکیل اولین گردان پهپادی نیروهای مسلح پرداخته ایم.
روحانیّت محترم است، روحانیّت مورد اعتماد است. اینها واقعیّاتی است که وجود دارد. خب سیاه نمایی و حرفهای بی ربط هم علیه همه ی این حرفها گاهی زده میشود؛ بدون تحقیق میدانی، بدون ملاحظه، بدون هیچ معیار و ملاک علمی، یک چیزهایی گفته میشود که حرفهای غلطی است،
جبار المعموری، رئیس اتحادیه علمای اسلام: اگر تهران از سوی هر طرفی مورد تعرض قرار گیر اتحادیه علمای اسلام اعلان جنگ عمومی خواهد داد و فرزندانمان را برای دفاع از ایران خواهیم فرستاد.
  • تعداد رکوردها : 88064