Index
90189رکورد در مدت زمان 9.884ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سه خط لوله مهم انتقال فرآورده های نفتی کشور از طریق ویدئوکنفرانس به بهره برداری رسید.
جمهوری اسلامی در قضیه ی هسته ای نیز همانند سایر قضایا عقب نشینی نخواهد کرد و در مسیر آنچه که مصلحت و نیاز امروز و فردای کشور است، با قدرت پیش خواهد رفت.
نخستین آزمایشگاه تخصصی تست های مولکولی (PCR) کشور مجهز به تجهیزات تمام خودکار، با حمایت وزارت بهداشت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در تهران افتتاح شد.
در زنجیره فولاد در بخش های مختلف موفقیت داریم و در حال کامل کردن این زنجیره هستیم. کل این زنجیره، زنجیره کاملی است و تقریبا هم تعادل دارد.
بزرگ ترین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی کشور امروز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور در مازندران افتتاح شد.
در پنجاه و یکمین برنامه پویش تدبیر و امید برای جهش تولید، سه طرح در حوزه صنایع معدنی در استان های هرمزگان و کرمان و طرح پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در استان مازندران با دستور رئیس جمهوری و به صورت ویدیوکنفرانسی به بهره برداری رسید.
رئیس پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران گفت: رتبه علمی ایران در صنعت پلیمر در خاورمیانه رتبه اول و در جهان رتبه ۱۸ است، با این وجود این علم نمی تواند به خوبی با صنعت مرتبط شود.
تولید برق از هیدروژن و پیل سوختی یکی از تازه ترین راهکارهای مناسب برای مقابله با آلودگی هواست که مورد حمایت و تشویق سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری برق ایران قرار دارد.
دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران در این سالها با ایستادگی و مقاومت، در همه عرصه ها پیشرفت کرده و به قدرتی جهانی تبدیل شده که همه جهان روی آن حساب ویژه ای باز می کنند.
ما در تاریخ کشورها این جور تشییع جنازه ای را که میلیون ها نفر در سراسر کشور تشییع کنند ندیده بودیم و بی نظیر بود؛ بعد هم قضایای بعدی، و بیست ودوّمِ بهمنِ امسال هم که بحمدالله نشان دهنده ی شور انقلابی مردم بود.
  • تعداد رکوردها : 90189