Index
88049رکورد در مدت زمان 17.26ثانیه
عبارت مورد جستجو :
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ایران یکی از قدرتمندترین ارتش های جهان به لحاظ تجهیزات و نیروی انسانی آماده رزم را دارد.
دو داروی ضد سرطان بسیار مهم و گران قیمت «رگورافنیب» و «سورافنیب» و همچنین دو داروی پرکاربرد «آمپاگلیفلوزین» و «داپاگلیفلوزین»، مخصوص بیماران دیابتی رونمایی شد.
سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران با اشاره به تحریم های اقتصادی علیه نظام مقدس اسلامی، گفت: ملت ایران متخصص تبدیل کردن تهدیدها به فرصت ها هستند.
طرح توسعه تولید کاتالیست روز سه شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در منطقه زیبادشت استان البرز به بهره برداری رسید.
معاون آموزشی و پژوهشی بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد گفت: برای نخستین بار در جهان، ژن جدیدی مرتبط با بیماریهای عضله قلب یا 'کاردیومیوپاتی' توسط پژوهشگران این بیمارستان و با همکاری دانشگاهی در انگلستان کشف شد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: خدمات بسیج سازندگی باعث ایجاد ۳۰۰ هزار شغل ظرف ۵ سال شده است که بیش از ۷۰ درصد این مشاغل پایدار است.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در محفل انس با قرآن کریم: عزت روزافزون و پیشرفت فوق العاده ی ملت ایران در چهل سال گذشته، به علت عمل به قرآن و ایستادگی بوده است و امروز نیز تنها راه غلبه بر شیاطین و کفار، ایستادگی است.
ورودی آب به سد های کشور از ابتدای مهرماه سال گذشته تاکنون به 64.08 میلیارد مترمکعب رسیده که این رقم نسبت به ورودی 16.15 میلیارد مترمکعب در مدت مشابه سال گذشته 297 درصد افزایش یافته است.
پس از ۷ سال تحقیق و توسعه، نخستین توربین گازی ساخت داخل در رده ۴۰ مگاواتی رونمایی شده و به صورت موفق در پروژه نیروگاه ۴۲ مگاواتی گازی در حومه شهر زاهدان به مدار بهره برداری وارد شده است.
ایران دومین کشور جهان در ایجاد ارتش سایبری است. ماموریت این ارتش نظارت و بررسی جرایم سازمان یافته تروریستی، جاسوسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در فضای مجازی است که با همکاری سایر حوزه های اطلاعاتی، قضایی و فنی انجام می گیرد.
  • تعداد رکوردها : 88049