Index
88213رکورد در مدت زمان 2.293ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سامانه «دا» با هدف پایش مشارکت علمی ایرانیان در جهان براساس داده های دو نمایه جهانی راه اندازی شد.
وزیر بهداشت گفت: ۹۷ درصد تولیدات دارو داخلی است و تنها کمتر از سه درصد آن از طریق واردات تأمین می شود.
رییس سازمان صداوسیما بر لزوم تدوین سند ملی پویانمایی تاکید کرد و گفت: ایران در حال فتح قله های پویانمایی است.
امکان تعویض کامل دریچه سه لتی در بیماران مبتلا به عفونت وسیع این دریچه بدون استفاده از پمپ قلبی و ریوی در کشور فراهم شده تا بیماران از خدمات مناسب تری بهره مند شوند.
تیم ایران با کسب ۷ مدال طلا، یک نقره و یک برنز با اقتدار قهرمان رقابت های کشتی فرنگی جوانان آسیا در تایلند شد.
معاون سیاسی وزارت خارجه، سخنگوی دولت و سخنگوی سازمان انرژی اتمی در نشست خبری تصمیمات ایران در گام دوم کاهش تعهدات برجامی پس از پایان مهلت ۶۰ روزه به اروپا را اعلام کردند.
سامانه ارتباطات تاکتیکی "سپهر 110 " کلیه نیازهای ارتباطی فرماندهان سطوح مختلف راهبردی،عملیاتی، تاکتیکی و رزمی را در شرایط پدافندی و آفندی، امنیتی و دفاعی و بحران های ناخواسته مانند حوادث غیرمترقبه مرتفع می سازد.
با طراحی و بومی سازی ساخت جماران، ایران به عنوان اولین کشور خاورمیانه به باشگاه سازندگان ناوشکن پیوست و در جمع 13 کشور جهان در طراحی، ساخت و تجهیز رزم ناوها و ناوشکن های پیچیده و مجهز قرار گرفت.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ایران کشوری مقتدر است، گفت: اقتدار ایران اسلامی محاسبات کشورهای بزرگ و سلطه گر را به غلط انداخته و هندسه قدرت جهانی را تغییر داده است.
بزرگترین نهالستان و زنجیره کامل تولید نهال گواهی شده گردو در خاورمیانه با حضور وزیر جهاد کشاورزی در روستای مرادآباد شهرستان تویسرکان به بهره برداری رسید.
  • تعداد رکوردها : 88213