Index
88891رکورد در مدت زمان 2.184ثانیه
عبارت مورد جستجو :
محققان دانشگاه علم و صنعت توانستند فیلتری با فناوری نانو طراحی کنند که در تصفیه پساب های صنعتی حاوی آلودگی روغن به کار می رود.
افزایش مسیر ریلی از 11 هزار کیلومتر به 14 هزار کیلومتر حرکت بسیار خوبی در کشور است و بسیارخوشحالم که چندین استان در کشور طی این سال ها به راه آهن سراسری وصل شده اند.
یک شرکت ایرانی با تلاش متخصصان بومی و بهره گیری از فناوری روز دنیا موفق به تولید سیستم تصویربرداری اسپکت قلبی، سیستم تصویربرداری اسپکت حیوانی، سیستم دوربین گاما دستی، گاما پروب، تست تنفسی اوره و سیستم تصویربرداری پت حیوانی است.
۲ دستاورد نیروی دریایی ارتش شامل پهپاد دریاپایه پلیکان و پروژه سورن رونمایی شد.
۲۶ نیروگاه خورشیدی به ظرفیت تولید ۹۳۶ کیلووات برق روز چهارشنبه طی مراسمی در بخش شاندیز شهرستان بینالود به صورت همزمان در تعدادی از موقوفات و بقاع متبرکه خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت: براساس نتایج رتبه بندی موضوعی سال ۲۰۲۰ پایگاه رتبه بندی جهانی تایمز، دانشگاه های ایران در ۱۰ حوزه از جمله پزشکی، علوم کامپیوتری، مهندسی و فناوری در بین دانشگاه های برتر جهان حضور چشمگیری دارند.
رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هم اکنون جمهوری اسلامی ایران در حوزه پژوهشی در بین ۱۶ کشور اول دنیا قرار دارد و در سطح منطقه نیز با پیشی گرفتن از ترکیه و مصر، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.
مردم برای کشور و نظام و امنیت خودشان، برای ناموس و استقلالشان واقعاً فداکار هستند.
حرکت عظیم ملت ایران که از زنجان و تبریز آغاز و حتی به برخی روستاها هم رسید و تهران نقطه ی پایانی آن بود، یک تودهنی به استکبار و صهیونیسم جهانی بود و آنها را وادار به عقب نشینی کرد.
مرکز نوآوری مدیریت و سیاست گذاری علم، فناوری و نوآوری وابسته به مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور راه اندازی شد.
  • تعداد رکوردها : 88891