Index
88796رکورد در مدت زمان 28.75ثانیه
عبارت مورد جستجو :
میکرو توربین های گازی از جمله طرح های کلان فناورانه ای است که در پاسخ به یکی از نیازهای ملی برای اولین بار در کشور توسط یک شرکت دانش بنیان تولید شده و درحال حاضر به کشورهای اروپایی صادر می شود.
دستیابی متخصصان کشورمان به فناوری طراحی و ساخت موتورهای رمجت، امکان ساخت موشک های ضدکشتی فراصوت بدون استفاده از موتورهای توربین گاز را تسهیل می کند.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ارزشمندبودن اردوهای راهیان نور گفت: امروز به برکت خون شهدا مقتدرانه به سمت تمدن نوین اسلامی حرکت می کنیم .
رهبر فرزانه انقلاب: جانفشانی در همه میدان ها و سرافرازی در همه امتحان های چهل سال گذشته را از دیگر خصوصیات و ویژگی های ارتش جمهوری اسلامی است.
اولین دورۀ مسابقات روبوکاپ آزاد ایران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین از تاریخ 18 الی 20/1/1385 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد و نام ایران را برای اولین بار در تقویم فدراسیون جهانی روبوکاپ ثبت کرد. در این دوره از مسابقات حدود 100 تیم در قالب 7 رشته با یکدیگر به رقابت پرداختند.
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران از رشد ۲۹۲ درصدی بارش های تهران در سال آبی جاری نسبت به بارش های مدت مشابه به طور متوسط در درازمدت خبر داد و گفت: در مجموع در حال حاضر ۸۰۲ میلیون مترمکعب آب در پشت سدهای تهران وجود دارد.
صندوق بین المللی پول با بررسی چشم انداز ۱۶ شاخص کلان اقتصاد ایران در سال ۲۰۲۰ پیش بینی کرد تولید ناخالص داخلی ایران در سال به ۴۶۳میلیارد دلار افزایش یابد، بخش غیرنفتی اقتصاد از رکود خارج شود و نرخ تورم کاهش و وضعیت بدهی دولت بهبود یابد.
وزیر اراتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ایران به عنوان یکی از قربانیان حملات سایبری، پوشش دفاعی خود در برابر این حملات از طریق سامانه دژفا ارتقا داده است براین اساس توانسته ۳۳ میلیون حمله سایبری در یک سال گذشته را دفع کند.
دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت : در مجموع ۶۱۰ نوع کالا و تجهیزات مبتنی بر فناوری نانو دارای گواهینامه نانومقیاس در بازار کشور وجود دارد.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه بنا به اعتراف دشمنان، امروز ایران کانون امنیت منطقه است، گفت: حرکت جهادی و ایستادگی جوانان سبب موفقیت نظام در عرصه های مختلف می شود.
  • تعداد رکوردها : 88796