Index
88365رکورد در مدت زمان 2.527ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سارا سادات خادم الشریعه با کسب تساوی ارزشمند برابر قهرمان چینی حال حاضر شطرنج بانوان جهان موفق به کسب دومین نورم استاد بزرگی شد
با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری، هتل چهار ستاره در شاندرمن از توابع شهرستان ماسال در غرب استان گیلان افتتاح شد.
رئیس اتحادیه بافندگان فرش های دستباف گفت: ایران رتبه اول تولید فرش دستبافت در جهان را در دست دارد.
برخورداری شناورهای سطحی و زیرسطحی نیروی دریایی کشورمان از سیستم پرتاب عمودی موشک (VLS)، توانمندی رزمی بیش تری را برای آنها به ارمغان خواهد آورد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از اجرای از یک پروژه فناورانه در بندر شهید رجایی خبر داد و گفت: برای نخستین بار در کشور، ترانستینر هوشمند توسط متخصصان ایرانی طراحی و راه اندازی شد.
مدیر عامل بانک توسعه صادرات از صادرات ۱۰۰میلیون دلاری ایران در حوزه نانو در سال گذشته خبر داد.
سخنگوی جنبش مقاومت نجباء عراق تأکید کرد نظامیان آمریکایی ناچار شده اند پایگاه هایشان را در مناطق دوردست و صحرایی دایر کنند تا از مواضع نیروهای مقاومت فاصله داشته باشند.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: آمار نشان می دهد که حدود ۱۶ میلیون نفر در جهان متقاضی آموختن زبان فارسی هستند.
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آمریکایی ها در صحنه های رویارویی با فرزندان مومن، انقلابی، جهادی، غیور و ولایت مدار ملت ایران در نیروی دریایی سپاه، مغلوب محض و بازنده تمام عیار بوده اند.
رئیس سازمان میراث فرهنگی با اشاره به رشد ۵۲ درصدی ورود گردشگر خارجی در سال گذشته به ایران، گفت: لغو روادید یک طرفه با چین، یک بازار بزرگ گردشگری برای کشور ما محسوب می شود.
  • تعداد رکوردها : 88365