Index
89117رکورد در مدت زمان 2.886ثانیه
عبارت مورد جستجو :
میلیون ها یمنی در محکومیت ترور سردار شهید سلیمانی و ابو مهدی المهندس در شهر های مختلف یمن از جمله صنعا و صعده تظاهرات کردند.
حاج قاسم سلیمانی، سرباز ولایت و سرباز ملت بود و به این سربازی و سرسپاری افتخار می کرد. به همین دلیل در وصیت خود اصرار دارد حتما کلمه «سرباز» روی مزار او حک شود.
رسانه های جهان با پوشش تشییع پیکر شهیدان قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهانشان در تهران، به حضور وسیع مردم اشاره کردند.
مردم قم پس از ساعت ها انتظار، پیکر مطهر سردار دل ها «حاج قاسم سلیمانی» را در آغوش کشیدند و با حضور پرشور خود، نشان دادند که پایتخت جهان تشیع، قدردان فرزندان غیور و دلیر خود است.
مراسم تشییع پیکر سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش در تهران با حضور میلیونی و پرشکوه مردم همیشه در صحنه پایتخت ایران اسلامی برگزار شد.
دولت جمهوری اسلامی طی بیانیه ای گام پنجم و نهایی کاهش تعهدات ایران در برجام را اعلام کرد. جمهوری اسلامی ایران دیگر با هیچ محدودیتی در حوزه عملیاتی (شامل ظرفیت غنی سازی، درصد غنی سازی، میزان مواد غنی شده، و تحقیق و توسعه) مواجه نیست.
شهید حاج قاسم سلیمانی استثنایی ترین شرایط را برای آینده سازی به نفع جبهه مقاومت خلق و طبقات مختلف مردم را برای اهداف ملی و مذهبی بسیج کرد.
آمریکا و متحدان منطقه ای آن در اتاق شیشه ای نشسته اند و از همه سو آسیب پذیرند. از این روی به جرأت و با اطمینان می توان گفت که تمامی مقدمات و زمینه ها برای انتقام سخت از آمریکای تروریست آماده است و تاخیر در انتقام می تواند به انتظار مردم خدشه وارد کند.
سردار سلیمانی نماد بازدارندگی نامتقارن و فرمانده چنین سیستمی بود. محور مقاومت پیشران چنین سیستمی است که آمریکا به دلیل ناتوانی در نابودی آن، هدف زنی نقطه ای را در برابر آن در پیش گرفته است.
سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت یادبود شهیدان سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس لحظاتی پیش در مجتمع سید الشهداء در جنوب بیروت آغاز شد.
  • تعداد رکوردها : 89117