Index
88049رکورد در مدت زمان 2.199ثانیه
عبارت مورد جستجو :
با تولد بهنیا این فرضیه که در خانوادۀ شترسانان می توان با استفاده از یک گونه و با بهره گیری از تکنیک انتقال رویان از انقراض نسل گونۀ دیگر جلوگیری کرد به اثبات رسید. این فناوری به نام ایران در جهان ثبت شده است.
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت: بر اساس آمار بانک مرکزی ، بخش گردشگری کشور سال گذشته حدود 11 میلیارد و 800 میلیون دلار درآمد ارزی کسب کرده است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: طی سال آبی جاری از رودخانه ها و سدهای استان چهار میلیارد و 680 میلیون مترمکعب آب وارد دریاچه ارومیه شده است و این روند همچنان ادامه دارد.
سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز با تلاش جوانان در حوزه نظامی به طور ۹۰ درصد بی نیاز و خودکفا شده ایم.
امیر حاتمی گفت: سپاه همواره به عنوان پیشروترین سازمان در مبارزه با تروریسم در منطقه غرب آسیا یکه تاز بوده است.
محققان یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت دستگاه ایکس ری کانتینری شدند؛ این دستگاه با مجوز سازمان انرژی هسته ای تحویل نیروی انتظامی داده شد.
رئیس دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت گفت: ما امروز هلیوم مایع را از گاز مایع تولید می کنیم چرا که دستگاه های ام.آر.آی. خیلی مهم است و بسیاری از داروهای هسته ای و داروهای بایوتک را نیز خودمان تولید می کنیم.
مدیرعامل شرکت ملی پتروشیمی : از مجموع تولید ۵۵ میلیون محصولات پتروشیمی، نیمی از آن صادر می شود
پنج دستاورد فناورانه پژوهشگاه صنعت نفت در حاشیه بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی رونمایی شد که گویای توانمندی متخصصان داخلی در شرایط و موقعیت های دشوار است.
محققان یک شرکت دانش بنیان موفق به صادرات دستگاه تحریک مغزی شدند. با تولیدات این شرکت، ایران به جرگه ۴ کشور تولید کننده دستگاههای تحریک مغزی پیوست.
  • تعداد رکوردها : 88049