Index
89294رکورد در مدت زمان 2.043ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سیدجلال درخشه، استاد علوم سیاسی گفت: انقلاب اسلامی ضمن طرح اسلام به عنوان یک نیروی قدرتمند در جهان مدرن بر نظریه پایان دوره دین مهر بطلان زد و اندیشه جدایی دین از سیاست را به بوته نقد کشاند.
فرمانده کل سپاه گفت: ما براساس تجربه و منطق آموخته ایم که برای جلوگیری از وقوع جنگ و نه تنها شکست نخوردن بلکه شکست دادن دشمن، راهی جز قوی شدن نداریم.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: در حوزه آماده سازی و اورهال بالگردها هیچ گلوگاه و مانعی نداریم و تا کنون با تمام توان و بدون هیچ گونه وابستگی پیش روندگی خود را ادامه دادیم.
سردار حاجی زاده: گفت: با برخورداری از فناوری نازل متحرک، امکان کنترل موشک های سوخت جامد در خارج از جو و در فضاپیماها، ماهواره برها و موشک های ضد سپر فراهم شد.
آیین رونمایی از موشک رعد۵۰۰ با موتور کامپوزیتی "زهیر" و نسل جدید پیشران های موشکی و ماهواره برها با حضور سرلشکر سلامی برگزار شد.
محصولات لبنی ایران به چندین کشور دنیا صادر می شود که برخی از آنها استانداردهای سخت گیرانه ای برای واردات این محصولات دارند، به طوری که روسیه علاوه بر واردات لبنی ایران محصولاتی مانند مرغ و تخم مرغ نیز از کشورمان وارد می کند.
پالایشگاه تولید بنزین در نقطه صفر مرزی تایباد، با حضور معاون هماهنگی امور زائرین استانداری خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: امسال به رغم فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم ها هشت هزار و ۱۰۰ تخت در ۶۶ بیمارستان با اولویت مناطق محروم در کشور افتتاح شد.
ایران با توجه به تولید جنگنده هایی همچون جنگنده بومی کوثر و جت آموزشی یاسین ایران، پس از پیروزی انقلاب در زمره معدود کشورهای دارنده فناوری هوایی قرار گرفته است.
یک تحلیلگر آمریکایی با اشاره به حمله موشکی تلافی جویانه ایران علیه پایگاه نظامی آمریکا گفت: تصور می کنم کشوری که توانست ایده برتری فناوری و دفاع موشکی آمریکا را خرد کند، ایران است.
  • تعداد رکوردها : 89294