Index
89149رکورد در مدت زمان 2.979ثانیه
عبارت مورد جستجو :
فاز دوم پتروشیمی تخت جمشید با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی تا سال ۱۴۰۰ به ۱۰۰ میلیون تن می رسد.
شرکت داروسازی زهراوی از سال 1372 تحقیق برای تولید آمپول گلاتیرامراستات را آغاز کرد و پس از 19 سال تلاش، موفق به تولید آن با نام تجاری کوپامر شد. کوپامر در تاریخ 3/10/1391 رونمایی شد و انحصار شرکت اسرائیلی را شکست. ایران دومین کشور جهان در تولید آمپول گلاتیرامراستات است.
عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان اعلام کرد که ایران با موشک باران پایگاه های آمریکایی٬ غرور و ابهت آمریکا را در هم شکست.
نخست وزیر سوریه از اعطای بالاترین نشان و مدال افتخار به شهید حاج قاسم سلیمانی از سوی بشار اسد خبر داد.
مجری طرح توسعه سامانه های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی گفت: از ابتدای اجرای طرح تاکنون با حمایت های دولت دو میلیون و ۲۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی به سیستم های نوین آبیاری مجهز شده است.
پژوهشگران ایرانی موفق به تهیۀ نقشۀ جامع ژنتیکی جمعیت های غزال موجود در کشور شدند. تهیۀ نقشۀ ژنتیکی و مدیریت حیات وحش بر اساس آن، روشی نوین در دنیاست که در مدیریت محیط زیست نقش بسزایی دارد. بر اساس این نقشه شناخت کاملی از جمعیت پراکنده غزال ها در ایران به دست آمده و تنوع ژنتیکی آنها مشخص می گردد.
۴۱۱ دستگاه انواع واگن باری و مسافری از ابتدای امسال در واگن پارس اراک تولید شده است.
رینگ بین الملل بورس انرژی ایران، امروز شاهد عرضه نخستین هیدروکربن های هیدروژنه سبک پتروشیمی شازند است.
«بثینه شعبان» مشاور رسانه ای «بشار اسد» رییس جمهوری سوریه امروز یکشنبه در مراسم بزرگداشت سردار شهید «قاسم سلیمانی» در این کشور با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی منتظر پاداش و تشکر از کسی نبود و برای احقاق حق کوشید، گفت: او شهید سوریه است همانطور که شهید ایران، عراق، لبنان و یمن است.
  • تعداد رکوردها : 89149