Index
90107رکورد در مدت زمان 3.187ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مدیرعامل گروه تولید مپنا ژنراتور جدید تولید شده را کاملاً بومی و محصولی درجه یک درمقیاس جهانی عنوان کرد.
مرکز جامع ژنتیک نور دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الأعظم(عج) با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه افتتاح شد.
۱۴ پروژه صنعت آب و برق به ارزش ۲ هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال در سه استان فردا با حضور وزیر نیرو و در قالب سی و دومین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران افتتاح می شود.
سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: ۷۴ دانشگاه و موسسه تحقیقاتی ایران در میان یک درصد دانشگاه های برتر جهان که دارای بیشترین میزان اثرگذاری هستند، قرار گرفتند.
سرلشکر باقری نشان «درجه یک نصر» را به خانواده شهید فخری زاده اعطا کرد.
رشد اقتصادی بدون نفت در شش ماه اول سال جاری ، نسبت به دوره مشابه سال قبل، ۱.۴+ درصد و رشد اقتصادی بانفت در شش ماه اول سال، نسبت به دوره مشابه سال قبل، ۱.۳+ درصد می باشد.
بهره گیری از فناوری نمک زدایی از منابع آبی در برخی شهرهای استان مرکزی دستاورد مهم سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در روز شنبه به اراک بود.
ساخت ابرآلیاژهای پیشرفته نیاز حیاتی صنایعی مانند نیروگاه و پالایشگاه ها به شمار می رود. محصولی وارداتی برای صنایع کشور که حالا یک شرکت داخلی به فناوری ساخت آنها دست یافته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: به استناد آمار و عملکرد به ثبت رسیده در هشت ماهه اول سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته میزان صادرات غیرنفتی استان از مرز میرجاوه بالغ بر یکهزار درصد رشد داشته است.
وزیر راه و شهرسازی در آیین افتتاح راه آهن خواف- هرات گفت: این خط راه آهن قابلیت جابه جایی ۶ میلیون تن بار و یک میلیون مسافر را دارد.
  • تعداد رکوردها : 90107