Index
88814رکورد در مدت زمان 4.196ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاون بنیاد مستضعفان: بنیاد تاکنون ۳۵۴ کلاس در قالب ۱۰۹ مدرسه در مناطق محروم و کم برخوردار احداث کرده است.
سفیر کشور نیکاراگوئه در ایران گفت: جوانان کنونی انقلاب اسلامی باید از جوانان دهه ۸۰ که انقلاب را رقم زدند، الگو بگیرند و باید بگویم زنده باد جوانان ایرانی.
رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که جمهوری اسلامی ایران هر گونه سانتریفیوژی با هر میزان سویی می تواند تولید کند و دیگر از آستانه ها گذشته است.
چهار دهه است که جمهوری اسلامی، پرچم استکبارستیزی را به دوش دارد و به رغم همه فتنه ها و توطئه های دشمنان بویژه آمریکا، امروز دست تفوق و برتری از آن جبهه انقلاب اسلامی است.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی با حضور در نطنز از راه اندازی یک زنجیره ۳۰ تایی سانتریفیوژهای IR۶ در این مرکز خبر داد.
مراسم راهپیمایی روز "مبارزه با استکبار جهانی" در سراسر ایران اسلامی با حضور گسترده مردم، دانشجویان و مسئولان با شکوه خاصی برگزار شد.
ایران اولین کشور جهان در کشف باکتری مایکوباکتریوم ایرانیکوم است. این باکتری که به نام کاشف آن یعنی ایران و با نام علمی Mycobacterium Iranicum در جهان ثبت شده است، در بدن انسان موجب مننژیت شبه سل و همچنین ضایعات پوستی می شود. این باکتری از نوع سریع الرشد و اسکوتوکروموژن است.
مشاور رئیس سازمان پدافندغیر عامل کشور گفت: ایران از چند سال گذشته همچنان رتبه نخست توان سایبری در منطقه را دارد و در این زمینه به توانمندی های قابل توجهی رسیده است.
موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی مستقر در استان البرز برای نخستین بار در کشور موفق به تکثیر میمون آزمایشگاهی شد.
۲ مرکز تحقیقات قلب و عروق و اکوکاردیو گرافی و گاما اسکن که از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه های گاما در جهان است در بیمارستان شهید رجایی کرج گشایش یافت.
  • تعداد رکوردها : 88814