Index
88919رکورد در مدت زمان 2.371ثانیه
عبارت مورد جستجو :
درمانگاه تخصصی دندانپزشکی با تعرفه خیریه در کلینیک فوق تخصصی هرمز واقع در مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیام اعظم (ص) بندرعباس راه اندازی شد.
آبگون و آبگینه اولین گوساله های حاصل از انجماد شیشه ای در ایران بودند که در تاریخ 17/11/1389 در محل پژوهشکدۀ زیست فناوری رویان جهاد دانشگاهی (مزرعۀ تحقیقاتی اصفهان) با عمل سزارین به دنیا آمدند. آبگون و آبگینه ماده و به ترتیب در هنگام تولد 48 و 51 کیلوگرم وزن داشتند. هدف از تولید این گوساله ها افزایش شیردهی دام های کشور بود.
مدیرعامل شرکت ساتکاب از توان صددرصدی برای ساخت همه بخش های نیروگاه گازی و صادرات آن به دیگر کشور ها خبر داد.
سربازان گمنام امام زمان (عج)، با اقدامات اطلاعاتی اعضای اصلی یک شبکه ضد انقلاب را شناسایی و بازداشت کردند.
رئیس سازمان امور عشایر کشور گفت: ۳۰۰۰۰ خانوار عشایری کشور به انرژی خورشیدی مجهز شده است.
محققان کشور موفق به طراحی و ساخت موتور هواپیما شدند که مناسب هواپیماهای دو تا چهار نفره و پهپادها است.
«مسیح در شب قدر» شامل گزارشی از حضور رهبر معظم انقلاب در منازل خانواده های شهدای مسیحی، به زبان های انگلیسی و عربی ترجمه و در مناطق مختلف شامل بحرین، کویت، عراق، انگلیس و لبنان توزیع شده است.
با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ناوشکن البرز و زیردریایی غدیر۹۴۵ با تغییرات اساسی به نیروی دریایی ارتش ملحق شد.
با حضور فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی مراسم رونمایی و الحاق سه فروند هواپیمای فوق سبک اطلاعاتی و آموزشی چکاوک به هوادریای نداجا در بندرعباس برگزار شد.
عملیات ساخت فاز 1 پالایشگاه مجتمع گاز پارس جنوبی در سال 1376 آغاز شد و در سال 1383 به بهره برداری رسید. در این فاز 28 و 3 دهم میلیون متر مکعب گاز استخراج و پس از جداسازی از آب همراه، گاز و میعانات گازی با خط لولۀ زیردریایی به خشکی منتقل می شود.
  • تعداد رکوردها : 88919