Index
89862رکورد در مدت زمان 6.786ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مدیرعامل شرکت بن یاخته های رویان از موفقیت دانشمندان ایرانی در ترمیم بافت ریه بیماران کرونایی با سلول بنیادی خبر داد و گفت: درمان بیماران فلج مغزی آغاز شد.
داروی رمدیسیور (Remdesivir) ویژه فرآیند درمان بیماران مبتلا به کرونا که جزو داروهای تحریمی است و قیمت آن، این روزها در بازار سیاه به 60 میلیون تومان رسیده است، در ایران تولید شده و از هفته آینده وارد بازار می شود.
300 هزار روستایی در مناطق محروم کشور از امروز از آب شرب برخوردار و به شبکه آبرسانی کشور متصل شدند.
نظام رتبه بندی لایدن، نتایج رتبه بندی دانشگاه های برتر دنیا در سال ۲۰۲۰ میلادی خود را منتشر کرد و تعداد ۳۶ دانشگاه از ایران در جمع یک هزار دانشگاه برتر جهان قرار گرفتند.
محققان دانشگاه علم و صنعت دانش فنی تولید ظروف اسفنجی از نشاسته را بدست آوردند.
محققان کشور موفق به ساخت دستگاه کنترل رشد تومور مغزی بر پایه میدان های الکتریکی برای کنترل و از بین بردن تومورهای مغزی شدند.
با تلاشی دانش بنیان، بزرگترین سایت هسته ای پرتودهی گاما در منطقه ویژه اقتصادی استان چهارمحال و بختیاری به عنوان یک طرح کلان ملی فناوری راه اندازی شد؛ این طرح به تامین امنیت غذا، اقدامات درمانی و ذخایر راهبردی و مورد نیاز کشور می انجامد.
با حضور وزیر نیرو در یازدهمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران؛ خط آبرسانی از سد ماملو به شهر پیشوا افتتاح شد.
وزیر نیرو گفت : بیش از ۵۷درصد صادرات خدمات فنی و مهندسی کشور مختص به صنعت آب و برق است که ثمره ۴ دهه خوداتکایی به توان و ظرفیت های داخلی است.
سد شهدای تازه شهر سلماس در تاریخ 18/1/1389 افتتاح شد. این سد از نوع خاکی با هستۀ رُسی بوده و با ارتفاع 40 متر و طول تاج 280 متر، قادر به تنظیم بیش از 34 میلیون متر مکعب آب در سال و آبیاری 6 هزار هکتار از اراضی کشاورزی است. دریاچۀ این سد 150 هکتار بوده و 44 کیلومتر حفاری و تزریق در آن انجام گرفته است.
  • تعداد رکوردها : 89862