Index
88373رکورد در مدت زمان 10.56ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس اتحادیه بافندگان فرش های دستباف گفت: ایران رتبه اول تولید فرش دستبافت در جهان را در دست دارد.
برخورداری شناورهای سطحی و زیرسطحی نیروی دریایی کشورمان از سیستم پرتاب عمودی موشک (VLS)، توانمندی رزمی بیش تری را برای آنها به ارمغان خواهد آورد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از اجرای از یک پروژه فناورانه در بندر شهید رجایی خبر داد و گفت: برای نخستین بار در کشور، ترانستینر هوشمند توسط متخصصان ایرانی طراحی و راه اندازی شد.
مدیر عامل بانک توسعه صادرات از صادرات ۱۰۰میلیون دلاری ایران در حوزه نانو در سال گذشته خبر داد.
سخنگوی جنبش مقاومت نجباء عراق تأکید کرد نظامیان آمریکایی ناچار شده اند پایگاه هایشان را در مناطق دوردست و صحرایی دایر کنند تا از مواضع نیروهای مقاومت فاصله داشته باشند.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: آمار نشان می دهد که حدود ۱۶ میلیون نفر در جهان متقاضی آموختن زبان فارسی هستند.
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: آمریکایی ها در صحنه های رویارویی با فرزندان مومن، انقلابی، جهادی، غیور و ولایت مدار ملت ایران در نیروی دریایی سپاه، مغلوب محض و بازنده تمام عیار بوده اند.
رئیس سازمان میراث فرهنگی با اشاره به رشد ۵۲ درصدی ورود گردشگر خارجی در سال گذشته به ایران، گفت: لغو روادید یک طرفه با چین، یک بازار بزرگ گردشگری برای کشور ما محسوب می شود.
قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل ۱۰ دانشگاه برتر ایران که دارای درصد بالای مقالات مشترک علمی با سایر کشورهای دنیا را دارند معرفی کرد.
رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: شاخص اهدای عضو (pmp) در ایران طی ۱۹ سال گذشته ۶۰ برابر افزایش داشته است.
  • تعداد رکوردها : 88373