Index
88049رکورد در مدت زمان 2.620ثانیه
عبارت مورد جستجو :
نتایج رتبه بندی بین المللی تایمز ۲۰۱۹ در آسیا اعلام شد و نتایج نشان دهنده رشد چشمگیر ۶۰ درصدی حضور دانشگاه های کشور در این رتبه بندی است.
معاون هماهنگ کننده سپاه گفت: در ۴۰ سالگی انقلاب، با انجام کارهای ناشدنی به تکیه گاه مستحکمی دست پیدا کرده ‎ایم که شامل اعتقادات و باورها و آرمان هایمان است تا گام دوم را با اطمینان برداریم.
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: زنجیره 20 تایی IR6 را علیرغم میل برخی از کشورهای اروپایی در 20 فروردین رونمایی کردیم.
ایران اولین کشور جهان در تولید ریزترین میکروفن خازنی است. این میکروفن در ابعاد نیم میلی متر در نیم میلی متر بوده و در ساخت دستگاه های بسیار کوچک مخابراتی، سیستم های جمع آوری اطلاعات، سامانه های پدافندی و سمعک های بسیار کوچک و غیرقابل مشاهده کاربرد دارد.
رییس جمهور در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه: در سال 97 نیز توانستیم بزرگترین پالایشگاه بنزین را افتتاح کرده و در بنزین، گازوئیل و نفت گاز خودکفا شویم و همچنین توانستیم در پارس جنوبی، 6 فاز را افتتاح کنیم و این همه به معنای آن است که ملت ایران در مسیر توسعه و تولید قرار دارد.
رئیس جمهور در جریان سفر به استان کرمانشاه به صورت ویدئو کنفرانس 13 پروژه اقتصادی و زیربنایی را در حوزه های راه و شهرسازی، جهادکشاورزی، نیرو، ارتباطات و فناوری اطلاعات و بنیاد مسکن افتتاح و یا دستور آغاز عملیات اجرایی آنها را صادر کرد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور: این نخبگان عزیز با هویت «ایرانیِ سربلند» و هویت دینی و اسلامی مشغول تحقیق و نوآوری و ابتکار و پیشرفت علمی هستند که این حرکت نشاط انگیز باید همچنان با قدرت ادامه داشته باشد.
قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایران در ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی از میانگین جهانی بالاتر است. میانگین خدمات در دنیا 64 و در ایران 65 است که این نشان می دهد ما در این حوزه نسبت به بسیاری از کشورهای دنیا جلوتر هستیم.
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با تاکید بر اینکه ایران در بسیاری از حوزه های علمی در جهان و منطقه برتر است، گفت: در علم فناوری نانو در جهان چهارم هستیم و 350 شرکت در این زمینه در کشور فعالیت می کنند.
رئیس نخستین جشنواره «خوراک ملل» با اشاره به اینکه این جشنواره با هدف نزدیک شدن ملل و کشورها به یکدیگر برگزار می شود، گفت: ایران 20 تا 25 مرداد امسال میزبان نخستین جشنواره خوراک ملل است.
  • تعداد رکوردها : 88049