Index
88213رکورد در مدت زمان 2.168ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سرپرست سازمان غذا و دارو با بیان اینکه با بیان اینکه بیش از ۹۷ درصد از داروی مورد نیاز کشور در داخل تولید می شود، گفت: هر دارویی که وارد بازار دنیا شود، شرکت های داروسازی و مراکز تحقیقاتی ما در کمتر از ۲ سال آن را تولید می کنند.
سی وچند سال فاصله بود؛ از روزی که قرار شد با کمک دیگران ماهواره پرتاب کنیم تا روزی که خودمان ماهواره را ساختیم و پرتابش کردیم. راه طولانی بود ولی به افتخارش می ارزید؛ حالا فناوری انحصاری ماهواره ها را در اختیارداریم.
بافت نخستین فرش یکپارچه ۶۰۰ متری جهان توسط قالیبافان هنرمند تبریزی به پایان رسید.
دستیار ویژه معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: تا چند سال قبل، در نطنز صرفاً روی سانتریفیوژ گازی متمرکز بودیم، اما امروز انواع سانتریفیوژها را می توانیم از صفر تا صد طراحی کرده و تولید کنیم.
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی گفت:از آغاز اجرای طرح تحول سلامت بیش از ۲۶ هزار تخت بیمارستانی در کشور راه اندازی و به مجموع تخت های موجود اضافه شده است.
داروی تولید داخل کنترل پرفشاری خون در شریان های ریوی با نام «لیراتان»، در حاشیه سومین کنگره بین المللی بیماری های عروق ریوی در تبریز رونمایی شد.
نظام بین المللی رتبه بندی تایمز در تازه ترین رتبه بندی ۲۰۱۹، برترین دانشگاه های جوان دنیا که زیر ۵۰ سال عمر دارند را معرفی کرد که ۱۳ دانشگاه ایرانی نیز در این جمع حضور دارند.
محققان کشور موفق شدند با اجرای فرایندی تجهیزات پزشکی را بازیافت و از آن مواد اولیه همان تجهیزات را تولید کنند.
امروز مردم تهران میهمان داشتند. ۱۵۰ شهید دفاع مقدس و مدافع حرم امروز روی شانه های مردم از دانشگاه تهران تا معراج الشهدا تشییع شدند.
امروز در همه میدان ها برتری از آن انقلاب و دلدادگان به انقلاب است. شهدا به ما ایستادگی و مقاومت را آموختند و آنچه امروز داریم از مذاکره نیست بلکه از راهبرد مقاومت است.
  • تعداد رکوردها : 88213