Index
89436رکورد در مدت زمان 2.262ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ثانیه ها از پی هم آمدند و در نهایت، بهار نفس کشید.
سال گذشته گفتیم «رونق تولید»، امسال بنده عرض می کنم «جهش تولید»؛ امسال سالِ جهشِ تولید است.
سامانه دفاع بیولوژیک تاکتیکی قائم نیروی هوایی ارتش در محل سازمان تحقیقات و خودکفایی این نیرو رونمایی شد.
مدیرکل سازمان جهانی بهداشت: برنامه پویش ملی مبارزه با کرونا در ایران اقدامی بسیار بزرگ است.
با وجود نگرانیها از فراگیری ویروس کرونا و توقف فعالیت برخی مرزهای کشورمان با همسایگان تجارت خارجی کشور همچنان ادامه دارد و صادرات سه برابر واردات از لحاظ وزنی انجام شده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: پیشتازی جهانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نبرد ویروس کرونا، عزت ملی کشور را در تراز انتظار حضرت امام خامنه ای (مدّ ظلّه العالی) و مردم عزیز قرار داد.
رییس کمیته علمی ستاد مبارزه با کرونا: با ترکیب سه دارو موجود موفق شدیم تا ضایعه ناشی از ویروس کرونا در ریه را با سرعت بیشتری بهبود دهیم و مدت بستری بیماران را به چهار روز کاهش دهیم.
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از غربالگری ۱۸ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در طرح غربالگری و مقابله با ویروس کرونا خبر داد.
مجری طرح سامانه های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی گفت: اکنون پیشرفت عملیاتی ما بیش از ۱۷۵ هزار هکتار در برنامه بوده و توانستیم پروژه را تا ۲۴۰ هزار هکتار افزایش دهیم که از این میزان ۱۱۰ هزار هکتار اجرا شده است.
مدیر صنایع تبدیلی سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه از افزایش ظرفیت و فرآوری محصولات خام کشاورزی در سال ۹۸ خبر داد و گفت: امسال ۳۲۶ هزار تن به ظرفیت جذب و فرآوری محصولات خام کشاورزی در استان افزوده شد.
  • تعداد رکوردها : 89436