Index
89334رکورد در مدت زمان 2.979ثانیه
عبارت مورد جستجو :
انتخابات ما واقعی است و مردم با آزادی کامل پای صندوق آرا می روند؛ انتخابات ما در امنیت کامل برگزار شده است و هیچ مساله ای در این زمینه نداشتیم.
خانواده شهید حاج قاسم سلیمانی در پیام قدردانی از مقام معظم رهبری، ملت ایران و امت اسلامی، تاکید کردند: وصیت نامه حاج قاسم راهنمای ما و مجاهدان و حق طلبان عالم است.
معاون ترویج و آموزش کشاورزی وزیر جهاد کشاورزی گفت: تولید محصولات کشاورزی در کشور ۱۲۵ میلیون تن افزایش یافته و این افزایش ماحصل کار ۴ میلیون و ۲۳۰ هزار بهره بردار بخش کشاورزی است.
انقلاب ایران با وجود تمام جنگ ها و محاصره و تحریم به لطف حضور مردم در تمام میادین و تمام مراحل ایستادگی کرده است.
در چهارمین کنگره بین المللی شهدای مدافع حرم و امنیت از از دو دستاورد علمی و دفاعی سپاه رونمایی شد.
تیم دانشجویی هوافضای دانشگاه صنعتی اصفهان در مسابقات جهانی «ریز پرنده های بدون سرنشین» که به میزبانی کشور آلمان در تاریخ 15/4/1391 با حضور کشورهای مختلف جهان برگزار شد، در بخش Outdoor Flight Dynamics مقام اول، در بخش Outdoor Flight Autonomy مقام دوم و به طور کلی عنوان اول جهان را در بخش Outdoor به خود اختصاص داد.
با افتتاح مرکز ید درمانی، بیماران یزدی برای درمان، نیازی به مراجعه به استان های دیگر ندارند.
یک شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی توانست دستگاه سختی سنج میکروهاردنس را که در بسیاری از صنایع کاربرد دارد، تولید کند.
رییس جمهوری با بیان اینکه در جمهوری اسلامی گام های موثر و خوبی برای حقوق زنان برداشته شده است، گفت: یکی از ثمرات انقلاب اسلامی بازکردن فضا برای فعالیت خانم ها بوده است.
دبیرستاد توسعه فناوری های سلول بنیادی معاونت علمی از راه اندازی ۲ مرکز جامع سلول بنیادی در کشور خبر داد وگفت: این مراکز باهدف گردهمایی شرکتهای نوپا و تولید محصولات بر پایه دانش شکل می گیرند.
  • تعداد رکوردها : 89334