Index
89993رکورد در مدت زمان 13.03ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس سازمان شیلات گفت: ایران در تولید ماهی قزل آلا رتبه اول دنیا، در تولید ماهی کپور رتبه پنجم، در تولید خاویار رتبه دوم و در تولید گوشت ماهی های خاویاری رتبه سوم دنیا را دارد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری عصر امروز با حضور در دانشگاه تبریز ضمن بازدید از بخش های مختلف از ۱۵ محصول فناورانه مرکز رشد و نوآوری این دانشگاه نیز رونمایی کرد.
رئیس مرکز ملی فرش ایران اظهار داشت: افزایش چشم گیری نزدیک به ۴ برابر در میزان تولید فرش دستباف در نیمه اول سال جاری نسبت به آمارها و برآوردهای سال گذشته شاهد هستیم.
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی با تولید 21 هزار و 500 تن عسل و داشتن بیش از یک میلیون و 350 هزارکندوی مدرن و بومی، امسال نیز مقام اول کشوری را از لحاظ تعداد کندو و تولید عسل به خود اختصاص داد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زاهدان از تجهیز بیش از١٣٠ هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان زاهدان به سیستم های نوین آبیاری خبر داد.
رزمایش بزرگ مشترک ذوالفقار ۹۹ ارتش با برگزاری رژه شناورهای سطحی و زیر سطحی و تیزپروازان نیروی هوایی ارتش به کار خود پایان داد.
نخستین مجموعه آب درمانی سیستان و بلوچستان با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید و استاندار این استان در زاهدان افتتاح شد.
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تویسرکان با بیان اینکه شرکت تعاونی داروسازی فاران شیمی جزو ۱۰ شرکت دانش بنیان کشور است گفت: هم اکنون ۳۰۰ نفر در شرکت داروسازی فاران مشغول به کار هستند.
مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با رعایت پروتکل های بهداشتی انزجار خود را از غرب و سران کشورهای استکباری اعلام و اهانت نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) را محکوم کردند.
بزرگترین ترانسفورماتور قدرت ساخت داخل با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به بهره برداری رسید.
  • تعداد رکوردها : 89993