Index
88373رکورد در مدت زمان 2.215ثانیه
عبارت مورد جستجو :
دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل ونقل پیشرفته با اشاره به اخذ مجوزهای بین المللی برای ساخت قطعات هواپیما توسط سازندگان داخلی گفت: با این روند امیدواریم تا ۷ سال آینده معادل کشورهای اروپایی که قطعات یدکی را با کسب مجوزهای بین المللی ارائه می دهند قطعات هواپیمایی را بسازیم و حتی عرضه کننده به دیگر کشورها باشیم.
امیررضا ده بزرگی و شاهرخ میکائیلی به مدال طلای اوزان 48 و 110 کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان در بلغارستان دست یافتند.
سازمان توسعه سینمای آسیا اقیانوسیه، جایزه ویژه نتپک را در هفتمین جشنواره فیلم مستقل «خورشید» به اثر منتخب خود اهدا می کند.
مطالعه و کار علمی روی مغز به عنوان یکی از شاخه های علوم شناختی امروزه به یکی از مهمترین عرصه های تحقیقاتی تبدیل شده و برای تسهیل این روند مراکزی تحت عنوان بانک مغز راه اندازی شده اند.
لیلا کشاورزی در پیکار های جهانی هانمادانگ و در ماده تیویوپ مدال طلا را از آن خود کرد.
مدیرعامل بورس انرژی گفت: سه هزار تن بنزین صادراتی اکتان ٩١ با قیمت پایه ٥٨١ دلار در رینگ صادراتی بورس انرژی معامله شد.
فرمانده کل سپاه گفت: نیروی زمینی سپاه از قابلیت ها و ظرفیت های لازم برای تبدیل شدن به قدرت برتر در تراز جهانی را برخوردار است.
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: در سال جاری تولید برنج به دلیل بارندگی های صورت گرفته افزایش می یابد به طوری که پیش بینی شده تولید، از دو میلیون تن سال گذشته به دو میلیون و ۵۰۰ هزار تن برسد.
سرپرست دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به ساخت محصولات جدید توسط این دانشگاه در دوره تحریم گفت: صنعت فولاد مصداق عینی اعتماد به دانشگاه است.
رئیس جمهور کشورمان گفت: شاهد موفقیت های بزرگی در عرصه های مختلف کشور هستیم و نمونه آن خودکفایی ایران در تولید بنزین و گازوئیل است.
  • تعداد رکوردها : 88373