Index
88049رکورد در مدت زمان 2.386ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس سازمان نظام دامپزشکی کشور از خودکفایی ایران در زمینه تولید و تامین انواع واکسن های مورد نیاز دام و طیور خبر داد
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در بخش راه آهن قبل از انقلاب حدود ۴۵۰۰ کیلومتر ریل داشتیم درحالی که امروز حدود ۱۱ هزار کیلومتر مسیر ریلی در کشور وجود دارد که این رقم ۲ونیم برابر افزایش داشته است.
ایران پیشرو. تولید به / 19 9 اردیبهشت 1398 0:20
ایران چهارمین کشور جهان در تولید بِه است. سالانه حدود 35 هزار تن بِه در نوار کوهستانی شمال غرب، شمال شرق و زاگرس تولید می شود. درخت بِه از تیره گل سرخیان و جزو دسته سیب هاست و در خاک های عمیق رشد می کند. میوه بِه دارای گوشت خشک و کرکی است.
تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان با کسب ۴ مدال طلا و ۳ مدال برنز به عنوان قهرمانی آسیا دست یافت.
اینکه یک سرهنگ ارتش، زانو به زمین بزند و بدن خود را به پله ای برای آسان ساختن سوار شدن مردان و زنان سالخورده و کودکان سیل زده به کامیون تبدیل کند، جلوه ای زیبا و عملی از همدلی ارتش با مردم است. اینکه یک روحانی جوان شیعه با بر دوش گرفتن یک روحانی کهنسال اهل سنت او را از سیل نجات دهد، زیباترین جلوه وحدت پیروان مذاهب اسلامی است.
ایران اولین کشور خاورمیانه و یازدهمین کشور جهان در تولید الیاف کربن 300t است.
ایران دومین کشور جهان در فناوری تشخیص هویت از روی چشم است. در عنبیه بیش از 400 مشخصه قابل تفکیک وجود دارد که می تواند به کد تبدیل شده و برای شناسایی فرد مورد استفاده قرار گیرد. این فناوری امکان شناسایی فوری را به همراه مزیت بزرگی در جستجوی بانک اطلاعاتی و آرشیوی فراهم می کند.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به بارندگی های اخیر و افزایش حجم آورد رودخانه هیرمند از طریق فراه رود افغانستان تا کنون حدود 35 درصد تالاب بین المللی هامون آبگیری شده است.
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی با اشاره به بهبود بارندگی ها در استان و تاثیر آن بر احیای دریاچه ارومیه گفت: حجم آب دریاچه در زمان حاضر نسبت به مدت مشابه پارسال 2 برابر شده است.
وزارت نیرو اعلام کرد: بیش از سه میلیارد کیلو وات ساعت برق از محل انرژی های نو از تیرماه سال 88 تا انتهای فروردین ماه سال جاری تولید شده است.
  • تعداد رکوردها : 88049