Index
89334رکورد در مدت زمان 2.698ثانیه
عبارت مورد جستجو :
یک هزار و ۴۰۸ پروژه عمرانی عرصه محرومیت زدایی قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران از طریق ویدئو کنفرانس در شهرستان های مختلف استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
محمد حاج محمود می گوید: به اعتقاد من اگر جمهوری اسلامی ایران و حاج قاسم نبودند بغداد و دمشق اکنون در اشغال داعش بود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی: تاب آوری ملت ایران در برابر فشارهای غول وحشی آمریکا که ناظران جهانی را به حیرت واداشته است به برکت همین معارف است.
معاون قضایی دادستان کل کشور با بیان اینکه درایام الله دهه فجر امید به تولید و اشتغال درصنعت فولاد به ثمر نشست، گفت: شرکت فولاد هیربد با ۶۰۰ نفر کارگر که در آستانه تعطیلی بود راه اندازی شد.
اگر بخواهم از برادر عزیزی سخن بگویم که بسیار دوستش داشتم، در قلبم جایگاه خاصی داشت و بسیار هم دل بودیم و به او بسیار اطمینان داشتم و به او بسیار پناه می بردم، او حاج قاسم سلیمانی بود.
وصیتنامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی: بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم ها می مانند. ا گر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی(ص).
عملیات «مطلع الفجر» در تاریخ 20/9/1360 با رمز «یا مهدی (عج) ادرکنی» در منطقه عمومی کرمانشاه، منطقه عملیاتی گیلانغرب و شیاکوه توسط واحدهای مشترک انجام شد. وارد شدن به جبهه دشمن و ضربه زدن به نیروهای آن و آزادسازی ارتفاعات منطقه نبرد از اهداف این عملیات بود.
در مسیر ۳۲ کیلومتری قطعه یک آزاد راه تهران _ شمال، با فرض تردد روزانه ۳۰ هزار خودرو، سالانه ۸۶ میلیون لیتر بنزین صرفه جویی می شود.
۹پروژه آب و فاضلاب قم با اعتبار ۴۴ میلیارد تومان روز چهارشنبه طی آیینی با حضور بهرام سرمست استاندار قم بهره برداری رسید.
یک شرکت دانش بنیان ایرانی توانسته با طراحی و تولید سیستم های تله متری و اتوماسیون صنعتی علاوه بر اشتغال زایی برای کشور از واردات این قبیل تجهیزات جلوگیری کند.
  • تعداد رکوردها : 89334