Index
90042رکورد در مدت زمان 3.385ثانیه
عبارت مورد جستجو :
سخنگوی گمرک گفت: با عبور از شرایط اولیه شیوع ویروس کرونا، کارنامه تجارت خارجی ایران در شهریورماه امسال به حدود ۱۱ میلیون تن کالا به ارزش پنج میلیارد و ۷۶۷ میلیون دلار رسید که در بخش صادرات نسبت به مردادماه به لحاظ ارزشی بیش از ۲۴ درصد رشد داشته است.
نخستین تلویزیون اینترنتی روستایی کشور با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در استان گلستان راه اندازی شد.
استاندار اردبیل گفت: نخستین خط تولید موتور دیزل کشور در شهرک صنعتی شهرستان مشگین شهر راه اندازی شد.
انتقال سکوهای نفتی و گازی به آب یکی از پیچیده ترین مراحل از زمان ساخت سکو تا پایان بهره برداری است. پیچیدگی این مرحله به حدی است که در دنیا فقط چند کشور توسعه یافته می توانند این مرحله را اجرا کنند.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اگر در دنیا ۲۰ کشور ساخت رادار وجود دارد، حتماً ایران اسلامی جزو ۱۰ کشور اول است.
پیشرفته ترین و بزرگترین افلاک نمای سه بعدی شمال غرب کشور و نمایشگاه جنبی دستاوردهای پژوهشی علوم فیزیک در رصدخانه دانشگاه تبریز افتتاح شد.
آیین بهره برداری از ۶هزار و ۷۵۰ طرح عمرانی و ۲۶ هزار و ۵۱۲ طرح اشتغال روستایی وعشایری در بیست وهفتمین هفته افتتاح طرح های مهم ملی کشور با شعار «تدبیر و امید برای جهش تولید» با حضور رییس جمهوری آغاز شد.
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: با نزدیک شدن به زمان بهره برداری از پروژه NGL غرب کارون، رکورد شرکت توتال در صنعت نفت کشورمان به دست متخصصان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) شکسته شد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: ۶ هزار و ۹۴۱ واحد مسکونی با اعتبار ۵۰۴ میلیارد تومان در سراسر کشور تحویل خانواده های نیازمند شد.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: گازرسانی به 4 هزار و 300 روستا در دست اجراست.
  • تعداد رکوردها : 90042