Index
88213رکورد در مدت زمان 2.121ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار معاون وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد آیت الله خامنه ای رهبر معنوی میلیون ها انسان در سراسر جهان است.
این روزها خبرگزاری های خارجی به نقل از کارشناسان، مکرر اذعان میکنند که ملت ایران را نمیتوان با فشار و تهدید و تحریم به زانو درآورد. البته این واقعیت ناشی از حوادث ماه های اخیر نیست، بلکه نتیجه ی چهل سال ایستادگی، عزت، عظمت و اقتداری است که ملت ایران از خود نشان داده است.
حسن الکعبی، رئیس فراکسیون بدر در پارلمان عراق: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران خط قرمز ماست زیرا سمبل تمام مسلمانان جهان است.
وزیر بهداشت گفت: پرونده الکترونیک سلامت یکی از ریل گذاری های اصلی نظام سلامت است که در قوانین بالادستی و به ویژه برنامه پنجم و ششم توسعه به عنوان تکلیف برای ما تعیین شده بود.
«حسن روحانی» رئیس جمهوری صبح امروز 4 تیر سامانه استقرار پرونده الکترونیک سلامت را که یکی از اقدامات دولت دوازدهم محسوب می شود، افتتاح کرد.
سی ان ان : آمریکایی ها یکی از مهم ترین درسهای عبرت خود را در هفته گذشته در ارتفاع 22 هزار پایی گرفتند
حجت الاسلام رئیسی: کتاب افتخاری که در نظام داریم در بستر مقاومت ورق می خورد نه در بستر مذاکره و نه در بستر تسلیم.
برای اولین بار در تاریخ صنعت کشتی رانی ایران در راستای توجه به منویات رهبر معظم انقلاب و حمایت از رونق تولید داخلی، تعمیر ابرنفتکش های شرکت ملی نفتکش ایران در یاردهای تعمیراتی داخلی عملیاتی شد.
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از زمان سرنگونی پهپاد جاسوسی این کشور در خاک ایران دست بسته مانده است، زیرا نه به دنبال ماجراجویی نظامی است که بر تبیلغات انتخاباتی اش تاثیر بگذارد و نه می تواند پاسخی دهد که متحدانش را مطمئن سازد.
رهبر ایران تنها به ایران تعلق ندارد، مسلمانان زیادی در عراق، لبنان، سوریه، پاکستان، افغانستان، کویت، شیعه وغیرشیعه مقلد، عاشق و مطیع رهبر ایران هستند.
  • تعداد رکوردها : 88213