Index
88213رکورد در مدت زمان 4.274ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاون رئیس جمهور: با راه اندازی بیش از ۴ هزار و ۲۰۰ شرکت دانش بنیان، گام مهمی برای ارتقای جایگاه علمی و تحقیقاتی کشور برداشته شده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: صادرات کالای غیر نفتی از بندر چابهار در سه ماه نخست سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۰۰ درصدی داشته است.
مدیر مرکز توسعه فناوری گازهای صنعتی ایران اظهار داشت: اکنون چند کشور در دنیا صاحب تکنولوژی مایع سازی گاز هلیوم هستند و ما توانستیم به این فناوری پیشرفته دست یافته و صاحب این تکنولوژی شدیم.
رییس سازمان دامپزشکی کشور: ۹۷درصد دارو های بخش دام و طیور کشور در داخل تولید می شود.
خبر کوتاه بود و برای خیلی ها شوکه کننده. بامداد پنجشنبه یک فروند پهپاد جاسوسی آمریکا توسط پدافند هوایی ایران هدف قرار گرفت و سرنگون شد. این خبری بود که خیلی زود در صدر رسانه های بین المللی جا خوش کرد
با اجرای طرح ارتقاء ظرفیت در این پروژه، تولید آب از تاسیسات شیرین سازی آب دریا از ۱۰ هزار مترمکعب به ۱۷هزار متر مکعب در شبانه روز افزایش یافت.
حضرت آیت الله خامنه ای: مبارزان کردستان در عین مبارزه با دشمن خارجی، در داخل خانه و محیط زندگی خود نیز با ضد انقلاب در جنگ بودند، بنابراین شهادت در این منطقه با فداکاری بیشتر و با مجاهدت صادقانه توأم بوده است.
فرمانده کل سپاه پاسداران: مرزها خط قرمز ماست و هر دشمنی به آن تعرض کند، بر نخواهد گشت و نابود خواهد شد. تنها راه دشمنان احترام به تمامیت ارضی و منافع ملی ایران است.
نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز یک فروند پهپاد جاسوسی «گلوبال هاوک» آمریکا که از جمله تسلیحات گران قیمت ایالات متحده است را در مناطق سرزمینی کشورمان ساقط کرد.
بیمارستان ۳۲ تختخوابی امام رضا (ع) مامونیه از توابع شهرستان زرندیه روز پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مسئولان استان مرکزی به بهره برداری رسید.
  • تعداد رکوردها : 88213