Index
89334رکورد در مدت زمان 2.152ثانیه
عبارت مورد جستجو :
گروه جبهه اروپایی سوریه که یک گروه ایتالیایی هستند در اقدامی جالب عکس های شهید سردار سلیمانی را در شهرهای مختلف ایتالیا منتشر کردند.
خانواده شهید ابومهدی المهندس با صدور بیانیه ای به مناسبت چهلمین روز شهادت فرماندهان مقاومت، بر آمادگی خود برای تکمیل کردن مسیر مقاومت تأکید کردند.
سازمان فضایی در اطلاعیه ای با توصیف فرآیند پرتاب ماهواره ظفر ۱ اعلام کرد: با توجه به تحقیقاتی بودن فرآیند پرتاب و تحقق بیش از ۹۵ درصد از اهداف طرح ریزی شده، لذا فرآیند پرتاب موفق بوده است.
مشاور رسانه ای نخست وزیر پاکستان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: آرمان های انقلاب است که سد راه نفوذ دشمنان در کشورهای اسلامی شده و مانع موفقیت آنها است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: کلیه موشک های ما که به آن افتخار می کنیم و یک مؤلفه مهم قدرت دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی ایران است، با سر جنگی متعارف استفاده می شود.
رتبه بندی تایمز در تازه ترین بررسی خود برترین دانشگاه های جهان در رشته آمار و ریاضیات را معرفی کرد؛ در میان برترین های جهان نام 4 دانشگاه از استان اصفهان به چشم می خورد.
نتایج رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در نظام رتبه بندی بین المللی وبومتریک (Webometrics) در ژانویه ۲۰۲۰ منتشر شد.
همزمان با آغاز راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن، اغلب رسانه های جهان به بازتاب این تجمع عظیم پرداختند.
راهپیمایی 22 بهمن در تهران همزمان با سراسر کشور درحالی برگزار شد که خیابان های منتهی به میدان آزادی مملو از جمعیت شد و جلوه ای تاریخی از حضور لشکر میلیونی سلیمانی ها به جهانیان نشان داده شد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در حوزه علمی و تجاری شرکت ها و محصولات دانش بنیان در زمینه سلول های بنیادی، ما در سطح منطقه مقام نخست را دارا هستیم.
  • تعداد رکوردها : 89334