Index
89433رکورد در مدت زمان 2.308ثانیه
عبارت مورد جستجو :
طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا طرحی کارآمد است و همان چیزی است که بلا را به نعمت و تهدید را به فرصت تبدیل خواهد کرد ان شاءالله
آقای مداح سلام؛ امروز عکس در خود مچاله شده تان را که دیدم، شکستم. دلم ریخت روی زمین. انگار نه انگار مثل انبوه عکس ها و فیلم های این بیست روز اخیر، هرچه می بینیم از پشت قاب شیشه ای موبایل است و جای ما امن است و حال مان خوب. حال ما خوب نیست آقای مداح.
کرونا که آمد، خیلی ها آرامش خود را از دست دادند اما برخی نه تنها آرام ماندند که در آرامش زدند به خط مبارزه با این ویروس منحوس، یکی از این اقشار جهادگر در تویسرکان روحانیت اند که ضد عفونی کردن مساجد و اماکن مذهبی شده کار ویژه شان.
دستاوردها و محصولات گندزدایی و ضدعفونی کننده نیروی زمینی سپاه با حضور سردار پاکپور رونمایی شد.
رهبر معظم انقلاب در فرمانی مهم به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دستوراتی را برای مقابله با این مسئله صادر کردند.
سازمان جهانی بهداشت می گوید ایران تمام تلاش خودش را برای مبارزه با ویروس کرونا به کار گرفته است.
معاون پرستاری وزارت بهداشت، رعایت توصیه های بهداشتی را بهترین هدیه مردم به پرستاران و کادر درمانی در بحران کرونا تلقی کرد و گفت: بیش از ۱۵۰ هزار پرستار در خط مقدم مقابله با این بیماری هستند.
رییس جمهور با تقدیر از فداکاری و تلاش شبانه روزی کادر پزشکی و درمانی تاکید کرد: پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: ۸ طرح نیروگاهی و تامین برق با سرمایه گذاری یک هزار و ۷۳۹ میلیارد تومان در استان بوشهر افتتاح شد.
راه اندازی آزمایشگاه ها، حمایت از شرکت های دانش بنیان، تجهیز سوله ها و اختصاص تخت های بیمارستانی و ... گوشه ای از اقداماتی بوده که برای مقابله با ویروس کرونا صورت گرفته است.
  • تعداد رکوردها : 89433