Index
88373رکورد در مدت زمان 2.511ثانیه
عبارت مورد جستجو :
وزیر نیرو گفت: تا پایان سال جاری ۲۱۷ طرح بزرگ آب و برق شامل سدها، شبکه های زهکشی، نیروگاه، تصفیه خانه فاضلاب و آبرسانی روستایی با سرمایه گذاری ۳۲ هزار و ۲۷۰ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.
فاز اول نیروگاه گازی سیکل ترکیبی هریس با ۲۴۰ میلیون یورو اعتبار ارزی و ۲۱۰ میلیارد تومان اعتبار ریالی امروز پنجشنبه با حضور رییس جمهوری به بهره برداری رسید.
تیم ایران چهارشنبه شب با کسب ۳ مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز به عنوان نایب قهرمانی رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی جهان در بلغارستان دست یافت.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه موتور ایرانی روی جنگنده کوثر کار گذاشته شده است، گفت: اخیرا این جنگنده یک پرواز ویژه با موتور ایرانی انجام داد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران نماد مقاومت است.
استاد حوزه علمیه قم گفت: برگزاری انتخابات آزاد و سالم از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است، و مردم ایران در بین کشورهای جهان بیشترین حضور را در انتخابات های مختلف دارند.
امام جمعه مسجد جامع توحیدیه اهل سنت خاش گفت: خدمات سپاه پاسداران همانند خورشید تابان در آسمان کشور به ویژه سیستان و بلوچستان می درخشد و همه مردم ایران از اقدامات ارزشمند این نهاد مقتدر مردمی رضایت دارند.
یک روزنامه فرامنطقه ای با اشاره به قدرت بازدارنده جمهوری اسلامی ایران در عرصه دریایی، تأکید کرد کشورهای اروپایی می دانند قادر به رویارویی با ایران نیستند و به همین دلیل از تشکیل ائتلاف دریایی علیه تهران منصرف شدند.
محمدعلی دادور گفت: بیش از یک قرن از کشف نفت در ایران می گذرد و ما بسیار خرسندیم که نخستین صادرات بنزین به عنوان اتفاقی تاریخی از پالایشگاه ستاره خلیج فارس آغاز شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از تولید زیست ماده شبیه استخوان و ساخت پرینتر سه بُعدی اختصاصی ترمیم استخوان توسط محققان این دانشگاه خبر داد.
  • تعداد رکوردها : 88373