Index
90162رکورد در مدت زمان 12.65ثانیه
عبارت مورد جستجو :
مراسم نخستین سالروز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس صبح امروز جمعه دوازدهم دی ماه در دانشگاه تهران برگزار شد.
طی مراسمی با حضور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر دفاع، خط تولید محصولات الکترونیکی راهبردی در صنایع الکترونیک وزارت دفاع رونمایی شد.
امیدوارم تلاش ها در این زمینه به ثمر برسد تا بتوانیم اوایل سال آینده احیای دریاچه ارومیه را جشن بگیریم.
سد کانی سیب مهمترین تامین کننده آب مورد نیاز برای احیای دریاچه ارومیه و یک گام بلند دیگر در راستای رفع دغدغه مردم منطقه است.
در روزهای اخیر بحث ساخت واکسن ایرانی از زبان مسئولان و دست اندرکاران ساخت واکسن بارها اعلام شده است. خوشبختانه سه شنبه (۹ دی) ثبت نام اولین افرادی که به فاز یک بالینی اولین واکسن ایرانی وارد شدند، شروع شد.
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ۱۰۶ واحد بزرگ تولیدی از ابتدای امسال تاکنون در هم سنجی با پارسال بیش از ۱۰۰ درصد افزایش تولید داشته اند.
وزیر جهاد کشاورزی گفت: صادرات بخش کشاورزی در ۹ ماه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۲۲ درصد افزایش پیدا کرده است.
فاز اول کارآزمایی بالینی واکسن ایرانی کرونا امروز با تزریق بر روی یک بانوی ایرانی و معاون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با موفقیت آغاز شد.
رئیس سازمان غذا و دارو با اشاره به تولید روزانه ۳۰ میلیون عدد ماسک گفت: به زودی گامی جدید در راستای خودکفایی بیشتر برای تامین ملت بلون در شیوع پاندمی کرونا برداشته می شود.
کارگردان مستند «غیررسمی» گفت: به طور معمول جلسه های پنجشنبه های رهبر معظم انقلاب با فعالان حوزه های مختلف، رسانه ای نمی شد اما همیشه این اشتیاق از سمت افراد حاضر در جلسه بود که جلسه ها رسانه ای و عمومی تر شود.
  • تعداد رکوردها : 90162