Index
88796رکورد در مدت زمان 2.418ثانیه
عبارت مورد جستجو :
اولین فرمانده یگان زرهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می گوید: با تانک های غنیمتی از ارتش عراق یگان زرهی سپاه را راه انداختیم و در ادامه با بازسازی نفربرهای خشایار این یگان را توسعه دادیم.
مؤسس مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری با اشاره به حضور ۳۵ دانشگاه برتر ایران در جمع ۱۵۰۰ دانشگاه ممتاز جهان، گفت: ده دانشگاه اول ایران در رتبه بندی یو اس نیوز به ترتیب دانشگاه تهران ، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه صنعتی اصفهان هستند، براین اساس از جمهوری اسلامی ایران ۴ دانشگاه فوق در بین ۶۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار گرفته اند.
نیروی دریایی در تمام دنیا به عنوان بازوی محوری هر کشور برای حفظ منافع در آب های سرزمینی و فرا سرزمینی محسوب می شود و از این رو همواره نیرویی تجهیزات محور است که به سلاح های به روز نیاز دارد.
معاون وزیر بهداشت : ایران به مرز خود کفایی در تولید مواد اولیه دارو رسیده است.
عملیات «مسلم بن عقیل» در تاریخ 9/7/1361 با رمز «یا ابوالفضل عباس (ع)» در منطقۀ عمومی کرمانشاه، منطقۀ عملیاتی سومار توسط سپاه و ارتش انجام شد. آزادسازی چندین ارتفاع مرزی، انهدام نیروهای دشمن و تصرف ارتفاعات مشرف به شهر مندلی از اهداف این عملیات بود.
رئیس مرکز توسعه فناوری صنایع پیشرفته وزارت صنعت با بیان اینکه بدون هیچ تعارف هنوز تحقیق و توسعه و نوآوری در صنایع کشور مورد توجه جدی قرار نگرفته است، گفت: در حال حاضر ۵ فناوری ارزبر در حوزه های معدن و سایر صنایع بومی سازی شده است.
سرپرست صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: سالیانه یکهزار تن پودر و عصاره شیرین بیان به کشور آلمان صادر می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی از احداث ۳ مدرسه جدید در سهند خبر داد.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران از راه اندازی نخستین مدرسه کشور با شاخص های بهره وری سبز در تهران خبر داد.
معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی بابیان اینکه هم اکنون ۸۴۱ مگاوات برق بادی و خورشیدی در کشور تولید می شود،گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال این رقم به یک هزار مگاوات افزایش پیدا می کند.
  • تعداد رکوردها : 88796