Index
89436رکورد در مدت زمان 3.135ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رییس جمهور با تقدیر از فداکاری و تلاش شبانه روزی کادر پزشکی و درمانی تاکید کرد: پزشکان و پرستاران در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر گفت: ۸ طرح نیروگاهی و تامین برق با سرمایه گذاری یک هزار و ۷۳۹ میلیارد تومان در استان بوشهر افتتاح شد.
راه اندازی آزمایشگاه ها، حمایت از شرکت های دانش بنیان، تجهیز سوله ها و اختصاص تخت های بیمارستانی و ... گوشه ای از اقداماتی بوده که برای مقابله با ویروس کرونا صورت گرفته است.
زهرا نجفی؛ پرستار بیمارستان قائم(عج) اسدآباد مانند بسیاری از پرستاران و پزشکان این روزها مرتب بر بالین بیماران مبتلا و مشکوک به کرونا حاضر می شود تا سهم خود در عاشقی و انسان دوستی را نشان دهد، او خود را از دیدار خانواده اش محروم کرده تا مبادا آنها به این بیماری مبتلا شوند.
رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا با اشاره بر اهمیت اعتماد و همدلی میان مردم و دولت گفت: در مقابله با ویروس کرونا ایجاد شفافیت و افزایش اعتماد عمومی و احتمالات، سیاست ها و برنامه ریزی ها بسیار حائز اهمیت است.
با تلاش شرکت صنعتی ـ دریایی صدرای بوشهر وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) سکوی ۱۳C آخرین سکوی فاز۱۳ میدان گازی پارس جنوبی در خلیج فارس نصب شد.
نخستین شتابدهنده علوم و فناوری های شناختی COGNOTECH با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد تا زیست بومی قدرتمند از شرکت های دانش بنیان استارتاپ های این حوزه، نوآوران و محققان ایجاد شود.
به منظور تامین بخشی از مواد ضد عفونی کننده و بهداشتی، یک واحد تولید مواد بهداشتی با نام شهرزاد طلایی در شهرستان بهاباد یزد راه اندازی شد .
گام(فاز) اول طرح آبرسانی به ناحیه صنعتی شهر خور، روز چهارشنبه به بهره برداری رسید.
ملت ایران ارزش این فداکاری ها را می داند و با دیدۀ تکریم و احترام به فرزندان سفید پوش خویش می نگرد و از صمیم دل قدردان زحماتشان بوده و به آنها افتخار می کند.
  • تعداد رکوردها : 89436