Index
89993رکورد در مدت زمان 2.899ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران از صادرات ۴۲۰ هزار تن محصولات کشاورزی به ۱۳ کشور طی سال زراعی قبل خبر داد.
نماینده دائم ایران در فائو با اشاره به انتقال عضویت ایران از دفتر قاهره به دفتر بانکوک از ابتدای سال جاری میلادی گفت: با اینکار، فصل تازه مناسبات بین المللی کشاورزی ایران آغاز شد و ایران به جمع بزرگان آسیا در زمینه کشاورزی پیوست.
بزرگراه گچساران به بهبهان امروز پنجشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسوولان محلی بهره برداری شد.
می توانیم اعلام کنیم هر ۵۰ روز قادر هستیم یک سد مخزنی را به افتتاح برسانیم. این آمار هیجان انگیزی برای مردم است که باعث آبروی کشور خواهد بود. این که هر هفته می توانیم ۳۰ روستا را به شبکه آب سالم و پایدار متصل کنیم.
سد مخزنی «کلقان چای» بستان آباد امروز پنجشنبه با دستور رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
وزیر دفاع با بیان اینکه امروز به لطف خدا بیش از ۳۸ هزار قطعه را تولید می کنیم، تصریح کرد: با ساخت این مواد برای یکسال بیش از ۲۰۰ میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشتیم.
پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با بررسی ۲ هزار دانشگاه دنیا، رتبه بندی جهانی ISC را به انجام رساند که از کشور جمهوری اسلامی ایران ۴۳ دانشگاه در «رتبه بندی جهانی ۲۰۱۹ ISC» حضور دارند.
واحد دوم گاز نیروگاه دالاهو امروز با دستور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: در هفته دولت بیش از ۱۸ هزار پروژه عمرانی در کشور به بهره برداری رسید که حاکی از اهتمام جدی برای تکمیل پروژه ها و روند مطلوب توسعه حوزه عمرانی است.
مدیرعامل سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: در حوزه شناورهای تندرو جزو ۵ کشور اول دنیا هستیم که قابلیت طراحی و ساخت قایق های تندرو موشک انداز با سرعت بیش از ۱۳۰ کیلومتر بر ساعت را داریم.
  • تعداد رکوردها : 89993