Index
88365رکورد در مدت زمان 2.652ثانیه
عبارت مورد جستجو :
روزنامه فرا منطقه ای رای الیوم در مطلبی نوشت که با منصرف شدن هند از خرید پهپاد "گلوبال هاک" که توسط ایران ساقط شد، انصراف ترکیه از خرید سامانه ضد موشکی آمریکایی "پاتریوت"، ساقط شدن جنگنده "اف-۱۶"آن در سوریه و احتمال تجدید نظر کشورها در قردادهای خرید این تسلیحات، تهران موفق شده ده ها میلیارد دلار زیان به صنایع نظامی آمریکا تحمیل کند.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: خط کشتیرانی خرمشهر به بصره با نزدیک شدن به اربعین حسینی بار دیگر آغاز به کار کرد.
معاون رییس جمهور: ۹۷ درصد دارو ها در داخل تولید می شود؛ در تلاشیم تولید ۳ درصد باقی مانده را هم انجام دهیم.
از «پاریس» تا «مرصاد»، از مسیحیت تا تشیّع، از زندگی در قلب اروپا تا شهادت در جنگ میان ایران اسلامی و همه دنیای کفر. «ژروم امانوئل کورسِل» این راه طولانی را در ۷ سال طی کرد.
نخستین مرکز خدمات دریافت و اهدای خون داوطلبانه هلال احمر در مرکز جامع اهدا شهید کوروش فیروزی شمیرانات افتتاح شد.
عملیات اجرایی آسفالت پلیمری برای نخستین بار در کشور و در بلوار ارم همدان به همت شهرداری منطقه یک و سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری همدان آغاز شد.
رییس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور پیش بینی کرد: با به بار نشستن تولید طرح تولید انبوه ماهی قزل آلای رنگین کمان عاری از عوامل بیماری خاص، ایران از واردات تخم چشم زده ماهی قزل آلا بی نیاز شده و تبدیل به صادر کننده می شود.
معاون سازمان جهانی بهداشت گفت: دستاوردهای دولت ایران در حوزه ارتقای پوشش همگانی بهداشت خارق العاده است و ما آماده انتقال تجربیات ایران در این زمینه به دیگر کشورها هستیم.
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی گفت: ۱۰ گروه جهادی پزشکی به مناطق محروم این استان به منظور محرومیت زدایی و کمک به بیماران نیازمند در مناطق محروم و روستایی اعزام شدند.
فاز نخست طرح کلان ملی تولید «ماهی قزل آلای رنگین کمان عاری از بیماری(SPF)» با سفر معاون علمی و فناوری رییس جمهوری به تنکابن به بهره برداری و تولید انبوه رسید.
  • تعداد رکوردها : 88365