Index
88064رکورد در مدت زمان 2.761ثانیه
عبارت مورد جستجو :
ایران اولین کشور خاورمیانه و یازدهمین کشور جهان در تولید الیاف کربن 300t است.
ایران دومین کشور جهان در فناوری تشخیص هویت از روی چشم است. در عنبیه بیش از 400 مشخصه قابل تفکیک وجود دارد که می تواند به کد تبدیل شده و برای شناسایی فرد مورد استفاده قرار گیرد. این فناوری امکان شناسایی فوری را به همراه مزیت بزرگی در جستجوی بانک اطلاعاتی و آرشیوی فراهم می کند.
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به بارندگی های اخیر و افزایش حجم آورد رودخانه هیرمند از طریق فراه رود افغانستان تا کنون حدود 35 درصد تالاب بین المللی هامون آبگیری شده است.
مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی با اشاره به بهبود بارندگی ها در استان و تاثیر آن بر احیای دریاچه ارومیه گفت: حجم آب دریاچه در زمان حاضر نسبت به مدت مشابه پارسال 2 برابر شده است.
وزارت نیرو اعلام کرد: بیش از سه میلیارد کیلو وات ساعت برق از محل انرژی های نو از تیرماه سال 88 تا انتهای فروردین ماه سال جاری تولید شده است.
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس از تغییر ماهیت فاز چهارم و تولید نفتای شیرین برای نخستین بار در این پالایشگاه خبرداد
«یدالله محبی» در دیدار فینال وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی آسیا با برتری مقابل حریف عنوان دار چینی، هفتمین مدال طلای ایران در این پیکارها را تصاحب کرد و تیم ملی قدرتمندانه بر سکوی نخست قاره کهن ایستاد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران: آمریکایی ها با تمرکز بر مسائل اقتصادی به دنبال به زانو درآوردن ملت ایران هستند اما بدانند این حرکت اخیر آنان نیز ناکام میماند و ملت بزرگ و عزیز ایران در مقابل شیطان بزرگ هیچ گاه به زانو در نخواهد آمد.
« ربات اسکلت بیرونی » برای نخستین بار در قالب طرح ملی فناوری و با حمایت معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری برای کمک به بیماران فلج ناحیه پا، طراحی و ساخته شده است.
جمهوری اسلامی ایران 9 مدال شامل دو مدال طلا، 6 مدال نقره و یک مدال برنز هفتمین نمایشگاه بین المللی فناوری شانگهای را کسب کرد.
  • تعداد رکوردها : 88064