Index
90192رکورد در مدت زمان 9.241ثانیه
عبارت مورد جستجو :
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها و مراتع و آبخیزداری کشور گفت که از زمان اجرای طرح کاداستر در سال ۹۵ تاکنون ۴۶ میلیون و ۸۰۰ هزار هکتار از اراضی ملی و مستثنیات کشور حدنگاری شد.
رئیس جمهور در چهلمین هفته از افتتاح طرح های کلان ملی کشور با عنوان پوشش تدبیر و امید برای جهش تولید، 5 طرح ملی دانش بنیان و کارخانه های نوآوری وزارت جهاد کشاورزی و معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور را در استان های البرز، چهار محال و بختیاری، فارس و خراسان رضوی افتتاح کرد.
دو هزار و ۷۰۰ قطعه کالا ی صنعت نفت در سال ۹۹ در شرکت نفت و گاز مارون بومی سازی شد.
دستگاه ساکشن ساخته شده در البرز قادر است مواردی مانند خونریزی داخل تراشه، فشار داخل ریه و همچنین فشار گازهای تنفسی را حین ساکشن اندازه گیری نماید که برتری این دستگاه نسبت به نوع خارجی آن به شمار می رود.
مرکز تحقیق و نوآوری گروه قطعه سازی کروز با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری افتتاح شد.
خط تولید ایمپلنت دندانی توسط یک شرکت دانش بنیان داخلی به عنوان شرکت تولید کننده این محصول با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی افتتاح شد.
رئیس جمهور پالایشگاه گازی بید بلند خلیج فارس را یکی از عظیم ترین پروژه ها در سطح منطقه و خاورمیانه دانست و با قدردانی از همه مهندسان و متخصصان ایرانی دست اندرکار در ساخت این پالایشگاه تصریح کرد: این پروژه بزرگ در روزی افتتاح می شود که آنها که با قلدری مدعی بودند ایران را به زمین خواهند زد، با ذلت و سرافکندگی سرنگون شدند.
فرمانده کل ارتش در بازدید از پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی بندرعباس گفت: نیروی هوایی ارتش، امروز در عرصه پهپادها به یک قدرت کم نظیر تبدیل شده است.
صبح امروز با حضوز ویدیو کنفرانس رئیس جمهور پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس بهبهان افتتاح شد.
  • تعداد رکوردها : 90192