Index
89431رکورد در مدت زمان 2.355ثانیه
عبارت مورد جستجو :
با تلاش شرکت صنعتی ـ دریایی صدرای بوشهر وابسته به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) سکوی ۱۳C آخرین سکوی فاز۱۳ میدان گازی پارس جنوبی در خلیج فارس نصب شد.
نخستین شتابدهنده علوم و فناوری های شناختی COGNOTECH با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد تا زیست بومی قدرتمند از شرکت های دانش بنیان استارتاپ های این حوزه، نوآوران و محققان ایجاد شود.
به منظور تامین بخشی از مواد ضد عفونی کننده و بهداشتی، یک واحد تولید مواد بهداشتی با نام شهرزاد طلایی در شهرستان بهاباد یزد راه اندازی شد .
گام(فاز) اول طرح آبرسانی به ناحیه صنعتی شهر خور، روز چهارشنبه به بهره برداری رسید.
ملت ایران ارزش این فداکاری ها را می داند و با دیدۀ تکریم و احترام به فرزندان سفید پوش خویش می نگرد و از صمیم دل قدردان زحماتشان بوده و به آنها افتخار می کند.
به دنبال اعلام اخباری مبنی بر دستیابی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله به داروی کرونا، عده ای کلاهبردار در فضای مجازی با ادعای ارتباط با این دانشگاه، اقدام به فروش داروی جعلی می کنند.
این بیماری، یک بیماری فراگیر است، تقریباً دامنه آن همه استان های ما را فرا گرفته و به یک معنا یک بیماری جهان گیر است.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته تولید دستگاه ها اکسیژن ساز است که قبلا در انحصار آمریکا بوده ولی امروز توسط شرکت های دانش بنیان بومی سازی شده است.
ستون نویس و تحلیلگر مشهور آمریکایی در مصاحبه ای چهارشنبه تصریح کرده روش هایی که دولت این کشور برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران در پیش گرفته جواب نداده اند.
این مسئله مدتی نه چندان طولانی برای کشور وجود خواهد داشت و سپس رخت برمی بندد اما تجربیات حاصل از آن و فعالیت مردم و دستگاه ها که به مثابه یک رزمایش عمومی است، می تواند به عنوان یک دستاورد باقی بماند.
  • تعداد رکوردها : 89431